Небезпека чекає нас в Інтернеті навіть у звичайних, на наш погляд, життєвих ситуаціях. Прогрес – явище різнобічне, яке разом з користю і розвитком несе нові ризики та проблеми. Один із прикладів такої проблеми –кібербулінг. Кібербулінг небезпечний не менше, ніж знущання у звичному розумінні. І зачіпає ця проблема не лише дітей та підлітків (безпосередніх учасників), а й дорослих, які повинні підтримувати та допомагати своїм дітям у такій ситуації та запобігати можливості залякування. Багато дітей, які стали «потенційними жертвами» кібербулінгу, не витримавши такого психологічного удару, попрощалися з життям. Для того, щоб запобігти проблемі кібербулінгу, батькам і нам з вами змалечку потрібно навчитись безпечно використовувати комп’ютер, Інтернет та інші інформаційно-комунікаційні технології.
16 жовтня 2023 року для студентів гуртожитку № 1 відбувся інформаційно-просвітницький захід з метою сприяти формуванню навичок в молоді щодо безпеки у віртуальному просторі, комп’ютерної залежності, захищеності дітей у цифровому просторі кібербулінгу тощо.
Спільно з практичним психологом та вихователем гуртожитку студенти взяли активну участь в обговоренні, висловлювали свою думку щодо образ в Інтернеті та за допомогою мобільних телефонів, відверто ділились спогадами, коли вони чи їхні однолітки ставали жертвами кібербулінгу або ж були кривдником, самі того не підозрюючи.
А на завершення заходу практичний психолог Олена Галушко надала студентам рекомендації для подолання кібербулінгу: не поспішай «викидати» свій негатив у кіберпростір, створюй он-лайн репутацію, не купуйся на ілюзії анонімності, зберігай підтвердження фактів нападів, ігноруй одиничний негатив.