«Життя прожити не річку перейти» – свідчить народна мудрість. На кожному кроці життя трапляються різні ситуації, як ті, що були заплановані самою людиною, а є й непередбачувані. Але у кожній ситуації треба брати відповідальність за свої дії і вчинки, поведінку та навіть слова.
З метою покращення студентського життя, навчитись бути відповідальним за свої дії і вчинки, свідомо аналізувати негативні прояви та помилки, практичним психологом, Оленою Василівною Галушко, організовано і проведено просвітницьку бесіду зі студентами груп нового набору Т-11 та Т-14, 3 жовтня у форматі онлайн спільно з працівниками патрульної поліції м. Рівне і вихователями гуртожитків.
Олена Василівна, психолог коледжу, надала інформацію про поняття «відповідальності» та як бути відповідальним.
Оксана Опанасівна, вихователь гуртожитку, розповіла для студентів дотримання своїх студентських обов’язків, правил поведінки у громадських місцях.
Яна Миколаївна, представник поліції відділу зв’язків з громадськістю, чітко і доступно роз’яснила про негативні наслідки здійснення правопорушень, брутальної поведінки, нецензурної лексики, заборону куріння електронних сигарет, куріння тютюну, розпивання слабоалкогольних напоїв, злочинів, відмову від несення своєї відповідальності;
Відповідальність – вміння брати відповідальність на себе (виявляти ініціативу, доводити розпочату справу до логічного завершення).
Бути відповідальним – це означає усвідомлено думати наперед та намагатися передбачити, до чого може призвести той чи інший вибір.
Однією з ознак духовного зростання є цілеспрямована поведінка. Відповідальна людина обдумує свої рішення і керується добрими намірами у своїх вчинках.
П’ять принципів відповідальності людини.
Кожна дитина повинна знати свої права обов’язки та відповідати за свої вчинки перед самим собою та перед іншими людьми (дорослими та однолітками).
Отож, шановні студенти! Намагайтеся завжди пам’ятати про відповідальність та свободу за свої вчинки, тому знаходьте для себе правильні рішення!!!