Тиждень комісії природничо-гуманітарних дисциплін.
 Тиждень комісії природничо-гуманітарних дисциплін.
План заходів.
 
 
Дата та час проведення Назва заходу Відповідальні за проведення Групи, що беруть участь Місце проведення
15.02  1  Випуск газети «Автомобіліст», присвячений Міжнародному дню рідної мови Громко Н.М. Студенти технікуму  
15.02  2 Позакласний захід з української мови: «Практичне заняття з риторики. Доповідь «Мій край» Гайка Т.Л. Т-14, Т-15 каб. № 47
з 15.02. по 26.02  3 Фотоколаж «Вулицями старого міста»Громко Н.М.  Гайка Т.Л.  Т-11, Т-12, Т-13, Т-14, Т-15 каб. № 47
з 16.02. по 19.02  4 Виконання студентами проектної роботи «Моє місто Рівне» Громко Н.М. Гайка Т.Л. Студенти технікуму Т-11, Т-12, Т-13, Т-14, Т-15 каб. № 47
з 17.02. по 19.02  5 Проведення вікторини на заняттях «Наше рідне місто» Громко Н.М. Гайка Т.Л. Т-11, Т-12, Т-13, Т-14, Т-15 каб. № 47
18.02.  6
1. Оформлення приміщення технікуму висловами про українську мову.
2. Підбір матеріалів на допомогу класним керівникам груп для проведення виховної години з нагоди Міжнародного дня рідної мови
Громко Н.М. Гайка Т.Л.   технікум
18.02  7 Музичний калейдоскоп українських пісень «Цвіти і сяй моя державна…» Громко Н.М. Гайка Т.Л.   Вестибюль технікуму
18.02  8 Конкурс плакатів серед студентів технікуму «Ми тебе не забули Тарасе» Громко Н.М. Гайка Т.Л. Т-11, Т-12, Т-13, Т-14, Т-15 стенди
18.02  9 Виставка на тему «Свіча, запалена від серця» Громко Н.М. Гайка Т.Л.   читальна зала технікуму
18.02 9.30  10 Літературно-музична композиція «Там, де живе рідна мова – живе український народ» Громко Н.М. Лукашевич Г.В.  Т-13 каб. № 47
24.02 14.15  11 Відкрите засідання гуртка «Цікава зарубіжна література» Громко Н.М. Т-11, Т-12, Т-13 каб. № 47
25.02 12.50-13.30  12  Відкрита виховна година «О, слово рідне! Пращура молитво…» Громко Н.М. Студенти технікуму актова зала технікуму
16.02. 14.15  13  Відкрите засідання гуртка англійської мови « Across Great Britain” з нагоди святкування дня Святого Валентина Кощук В.М. Члени гуртка англійської мови каб. №11
02.03. 9.30 14 Урок- конкурс з англійської мови «Юний конструктор» Ярощук М.А.
Т-33
Каб № 42
02.03. 14.20  15 Олімпіада з хімії Олевська Я.М. Т-11, Т-12, Т-13, Т-14, Т-15 каб. № 46
03.02 8.00-9.20  16 Перегляд художнього фільму англійською мовою із українськими субтитрами «Королева», кілька днів з життя Єлизавети II Крупко Т.Є. Ярощук М.А. Т-11, Т-12, Т-13, Т-14, Т-15 каб. № 39
04.03. велика перерва  17 Конкурс для всіх студентів технікуму «Де ти? - український Джеймс Бонд?» Крупко Т.Є. Викладачі комісії Студенти технікуму Вестибюль технікуму
04.03. 13.45  18 Олімпіада з французької мови Демчук Л.Р.   каб. № 42
05.03.  19 Крилаті вислови про жінку на різних мовах Викладачі іноземних мов Студенти технікуму приміщення технікуму, стенди
05.03 20 Випуск стінгазет німецькою мовою на тему «Прийшла весна» Кулаківська В.В.
Т-11, Т-14
Приміщення технікуму
9.03
14.15
21 Вікторина з німецької мови "Німеччина. Німецька мова" Кулаківська В.В. Т-11,Т-14 каб.№39
Категорія: Предметні комісії технікуму | Додав: NikM (23.02.2010)
Переглядів: 1348 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: