Тиждень комісії загльнотехнічних дисциплін

  Метою проведення навчально – виховних заходів протягом тижня комісіїї загальнотехнічних дисциплін є визначення більш обдарованих і здібних студентів з базових предметів циклу: технічної механіки та електротехніки; розвиток логічного мислення; вміння оперувати термінами і практичними навиками з механіки та електротехніки з подальшим застосуванням у житті; вміння самостійно вирішувати інженерні задачі; пропагувати професію та подальше продовження навчання у вищих учбових закладах України, зокрема, в Національному університеті водного господарства та природокористування за спеціальністю "Автомобілі та автомобільне господарство" ; виховання щодо збереження довкілля.

Цикловою комісією було проведено огляд методичного забезпечення вивчення базових предметів: підручники, методичні вказвки до виконання розрахункових робіт з технічної механіки, методичні вказвки до виконання лабораторних робіт з технічної механіки та електротехніки, методичні вказвки до виконання розрохунків пристроїв у дипломному проекті, методичні вказвки для самостійного вивчення навчального матеріалу


Цікавими були бесіди "Механіка і спорт" (викл. Ушаков В.І.) , "Автоматичні системи контролю сучасних автомобілів " (викл. Грицута Г.Г.). Елементами наукової діяльності студентів були виконані ними реферати. Переможцями стали:

І місце – Лешко А. (гр. Т – 21) ;

ІІ місце – Шитюк Р.  (гр. Т – 21);

ІІІ місце – Сірачук В.  (гр. Т – 23)


   До Дня космонавтики був проведений конкурс газет , де висвічено роль українсь-ких космонавтів і вчених , історичні факти , тощо. Переможцями визнано :

 

І місце – Жук А.  ( гр. Т – 24 ) ;

ІІ місце – Ільчук Д., Мартинчук А. ( гр. Т – 23 ) ;

ІІІ місце – Бояр О.  ( гр. Т – 25 ).  


Найбільш яскравим заходом був конкурс " Кращий технар технікуму " , де , крім технічних конкурсів був конкурс на краще освідчення в коханні термінами технічної механіки та електротехніки . Найкраще освідчились у коханні студенти груп :

 

І місце – Голуб  , Гарбарук  ( Тс – 21 ) ;

ІІ місце – Ворон Н. , Бишевич В. ( Т – 23 ) ;

ІІІ місце – Бояр  ( Т – 25 ) ;

 

а найкращими технарями технікуму стали :

І місце – гр. Т- 23 ;

ІІ місце – гр. Т- 21 ;

ІІІ місце – гр. Тс – 21. 

Переможцями олімпіади з технічної механіки стали :

Мартинчук А. ( гр. Т – 23 ) – І місце ;

Панасюк Р. ( гр. Т – 23 ) – ІІ місце ;

Снітко Т. ( гр. Т – 21 ) – ІІІ місце ;

з електротехніки :

Панасюк Р. ( гр. Т – 23 ) – І місце ;

Лисюк Н. ( гр. Т – 21 ) – ІІ місце;

Дашкевич А. (гр. Т – 25 ) – ІІІ місце. 

  

Змістовно пройшла екскурсія на кафедру " Автомобілі " , яку провів кандидат технічних наук Веремчук А.І. На спільному засіданні комісії загальнотехнічних дисциплін і кафедри " Теоретична механіка " НУВГП були розглянуті питання : ознайомлення з комплексними планами роботи кафедри та методичною літературою ; обговорення якості підготовки випускників технікуму з теоретичної механіки та шляхи усунення недоліків ; узгодження навчальних програм згідно нових Стандартів.


   До дня захисту довкілля проведена виставка виробів з відходів, пластику, поліетиленових пакетів і т. д.


Категорія: Предметні комісії технікуму | Додав: ArtemKA (21.05.2010)
Переглядів: 1818 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: