Комісія"Організація дорожнього руху"
Комісія заснована у 1997р. 
  nullДо складу комісії входять 5 викладачів вищої і першої категорій, 1 лаборант.
  Комісія є базовою для спеціальності «Організація і регулювання дорожнього руху», також проводить підготовку водіїв категорії «ВС» для всіх спеціальностей технікуму.
  Комісія постійно співпрацює з відповідними кафедрами НУВГП, з обласною і міською ДАІ, дорожніми організаціями м. Рівного та області по напрямках підвищення кваліфікації викладачів, впровадження інноваційних технологій в навчальний процес, проходження різних видів практик, розробки і впровадження реальних схем поліпшення організації дорожнього руху на існуючій вулично-дорожній мережі.

 Для проведення занять обладнані спеціалізовані кабінети по вивченню правил та безпеки дорожнього руху, основ інженерної геодезії, експлуатаційних властивостей автомобільних шляхів, організації дорожнього руху.

null

Кабінет «Правил дорожнього руху».

Кабінет «Безпеки дорожнього руху»

null

Кабінет «Основи інженерної геодезії»

Під час проходження тижня комісії проводиться конкурс на краще знання правил дорожнього руху серед груп технікуму з врученням грамот і призів.

Також організовуються зустрічі з працівниками ДАІ з метою проведення профілактичної та виховної роботи по забезпеченню безпеки дорожнього руху

Навчання керуванню автомобіля проводиться на спеціально обладнаному автодромі технікуму


Категорія: Предметні комісії технікуму | Додав: NikM (16.02.2010)
Переглядів: 1141 | Коментарі: 1 | Рейтинг: 2.5/2
Всього коментарів: 1
1  
оо...моя робота навіть є) biggrin

Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: