13:22
Військові розвідники – професіонали вищого ґатунку

18 квітня у коледжі відбулася чергова зустріч із представниками Збройних сил України. До нас завітали працівники Рівненського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підтримки сержант Панасюк Д.В. і ст.солдат Пахалюк С.В., а також представник 130-го окремого розвідувального батальйону (м.Дубно) капітан Денисюк С.І.

У своєму виступі старший солдат Світлана Пахалюк  поінформувала студентів про правові та соціальні аспекти проходження військової служби за контрактом, було продемонстровано відеоролики військово-патріотичного змісту.

Капітан Сергій Денисюк розповів присутнім про складу але й цікаву водночас професію військового розвідника, про свій рідний батальйон. Про все це він може оповідати зі знанням справи, адже п.Сергій – бойовий офіцер, який свого часу брав участь  в російсько-українській війні що триває на Сході України.

Зокрема він зазначив, що нині його робота з особовим складом передбачає виховання в кожного воїна психологічної стійкості. Пріоритетними є виживання в складних умовах, уміння не лише замаскувати себе, а й організувати в тилу ворога спостережні пункти, робити швидкий аналіз даних із відкритих джерел, таких, як ЗМІ, розмови місцевих жителів тощо, уміння коригувати всі види артилерії й наводити на ціль авіацію. І ще чимало специфічних знань та умінь, які дають змогу розуміти можливості та наміри ворога. Надзвичайно важливо досягнути вміння розуміння підступності й креативності нашого ворога, уміння добре готуватись до операцій, продумуючи кожну деталь.

Захистимо Україну разом!

Переглядів: 83 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
<a href=https://hydra.com-mp.page/>сайт гидра в обход блокировки</a> - рабочий сайт гидры, гидра сайт моментальных покупок

Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: