10:53
Зустріч з цікавою людиною

Праця педагога  -  нелегка та складна. Сьогодні добре знайомим явищем  серед педагогів є синдром емоційного та професійного «вигорання».

Постійна втома, емоційна спустошеність, байдужість, відсутність соціальної підтримки, постійне незадоволення собою, незадоволення професією, пригнічення настрою  - явища знайомі багатьом присутнім, а це і є прояви синдрому емоційного та професійного «вигорання». Тому дуже важливим є вивчення особливостей його виникнення, розвитку та перебігу саме у педагогічній діяльності.

4 червня у читальному залі коледжу на засіданні ради класних керівників  відбулася зустріч з кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри вікової та педагогічної психології РДГУ, тренером навчально-освітніх тренінгів, психологом вищої кваліфікаційної категорії, членом правління

Західно-української асоціації арт-психологів та арт-терапевтів Назаревич Вікторією В’ячеславівною.

Вікторія В’ячеславівна розповіла про ознаки та наслідки даної проблеми та надала психологічні рекомендації щодо попередження та подолання стресових ситуацій у професійній діяльності та особистому житті.

Пісні у виконанні культорганізатора коледжу Інни Уставщикової вдало доповнили піднесену атмосферу психологічного тренінгу.

Переглядів: 654 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 3.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: