20:53
Зозуля Наталія Миколаївна

АВТОБІОГРАФІЯ

кандидата на пост Голови студентської ради коледжу

Я, Зозуля Наталія Миколаївна, народилась 20 листопада 2001 року в м. Рівне. З 2008 року навчалась у рівненській ЗОШ №28 до 6-го класу. 2013 року переїхала в м. Дубно, де з сьомого по десятий клас навчалась у ЗОШ №3.

За період навчання в обох школах брала активну участь в художній самодіяльності – була учасником КВН, виступала в сценках на основі українських літературних творів. Неодноразово була на олімпіадах з української мови, відвідувала гурток образотворчого мистецтва та моделювання. Також протягом двох років брала участь у всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-спортивній грі «Сокіл» («ДЖУРА»), а також в інших спортивних змаганнях.

Після закінчення школи вступила до Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП за спеціальністю «Автомобільний транспорт», за освітньою програмою  “Обслуговування та ремонт автомобілів та двигунів” і зараз є студенткою II курсу. Долучаюсь до роботи органів студентського самоврядування, виконую обов’язки старости групи Т-23. Активно беру участь в громадському житті  і художнійсамодіяльності коледжу.

Захоплююсь читанням, музикою, люблю пізнавати нове. Вмію знаходити спільну мову з людьми, проста у спілкуванні, маю бажання втілити перспективні ідеї в життя коледжу.

Вважаю себе відповідальною, що є чи не найважливішою рисою майбутньої голови студентської ради.

Маю амбіції, силу та бажання зробити вагомий внесок в життя коледжу. Хочу зруйнувати стереотипи та знайти новий підхід до аудиторії, спрямувати свою діяльність на втілення задумів.

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА

кандидата на посаду Голови студентської ради коледжу

Зозулі Наталії Миколаївни

1. Організація культурно-дозвільних заходів та спортивних змагань, а також підтримка ініціатив студентів.

2. Створення студентської команди КВН, в якій найкреативніші та найвеселіші студенти зможуть проявити себе.

3. Розвиток та заохочення до волонтерської діяльності: збільшення різноманіття акцій з допомоги дитячим будинкам, військовим госпіталям та інше.

4. Після завершення навчання в переважної більшості студентів нашого коледжу виникає питання працевлаштування. Отож, необхідність в проведенні зустрічей з потенційними роботодавцями, випускниками нашого навчального закладу, організація конференцій, екскурсій на підприємства — як одна з поставлених цілей.

5. Розвиток сайту студентської ради коледжу. Це зробить роботу студради більш прозорою та допоможе всім бажаючим спостерігати за її діями, дізнаватися про студентські події, заходи.

6. Збирання та узагальнення пропозицій студентів щодо покращення умов навчання та дозвілля в коледжі.

7. Сприяння розвитку навчальних гуртків і секцій.

Переглядів: 36 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: