16:44
«Злочини проти власності»

В рамках Дня відкритих дверей Рівненського міського суду студенти коледжу і практичний психолог, Галушко О.В., були присутні на судовій справі кримінального впровадження.

Студенти особисто виявили бажання відвідати судове засідання, вважаючи, що необхідно поширювати інформацію серед студентів про правову відповідальність, зокрема за крадіжки, адже не всі серед студентської молоді всерйоз сприймають можливі їх наслідки.

«Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років…» (ч.3 ст. 15 ст. 185 Кримінального Кодексу України).

Дана справа неодноразово розглядалася у Рівненському міському суді, однак рішення так і не було прийняте. Оскільки до зали судового засідання не з’явилися всі свідки по даній справі і тому суд не міг винести об’єктивного, неупередженого рішення. Також були встановлені нововиявлені обставини по справі, які в подальшому суд направив на додаткове розслідування.

На даному судовому засіданні були допитані потерпілі та обвинувачувані. Справа продовжує залишатися у впровадженні Рівненського міського суду до встановлення повної об’єктивної істини по справі.

 

Переглядів: 504 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: