23:09
Зі святом вас, студенти!

16 листопада, напередодні Міжнародного дня студента,  в коледжі відбулися цікаві та змістовні заходи, що мали на меті гідно зустріти свято всіх, хто має честь називатися Студентом.  День студента в наші дні — це веселе і безтурботне свято, і не всі знають, що історія його виникнення аж ніяк не радісна. Весь світ зобов’язаний Європі створенням Міжнародного дня студента, який має легендарну історію. В основі цього свята лежить боротьба за свої права та інтереси чехословацьких студентів,  які  загинули в ході демонстрацій , коли в 1939 році німецькі війська окупували їхню країну.

Впродовж 15-17 листопада в коледжі проходили дні студентського самоврядування. Студентська рада виконувала посадові обов’язки адміністрації коледжу та працівників основних структурних підрозділів навчального закладу. Студентську адміністрацію очолив директор-Голова студради Іван Гаврилюк, а реалізовувати визначені ним завдання допомагали посадові  особи – Дячук Марія, Шолохова Олена, Гурин Олег, Кузема Володимир,  Сачук Ірина, Наконечний Сергій, Кравець Анастасія, Давидюк Сергій та інші представники студентського активу. За визнанням студентів, часу сидіти в кабінетах у них не було- робота «кипіла» впродовж всього часу, а особливо напередодні та у день проведення благодійної  лотереї «Побачення наосліп». Традиційною була мета лотереї - збір  коштів для волонтерських  заходів до Дня Св.Миколая на користь діток, позбавлених батьківського піклування. А незвичною була  змістовна частина лотереї: розігрувалися лоти власники котрих отримували право запросити на побачення наших красунь-студенток.

В актовій залі студентів та всіх гостей чекала святкова програма, яка містила урочисту частину та концерт.

Директор коледжу Марунич О.П. після вітального слова  оголосив  переможців конкурсу «Студент року-2017». Студради відділень у складних дискусіях визначили найкращих студентів, які брали найбільш активну участь в громадському житті коледжу та виявили високу старанність у навчанні - це студенти Кравець Анастасія, Філіпов Руслан, Забейда Віталій, Давидюк Сергій він також був відзначений Почесною грамотою міського голови м.Рівне), Гаврилюк Іван, Козачок Валерій.

Також від імені Студради коледжу присутніх привітав І.Гаврилюк, котрий зазначив, що цей День студента є останнім у стінах коледжу для багатьох членів студради, які навчаються на останньому курсі. У спеціальній презентації вони поділилися з усіма  спогадами про кращі миті свого студентського життя.

Після чого відбулася концертна програма, насичена творчим та неординарним змістом. Найперше відбулася весела церемонія нагородження переможців різноманітних конкурсів та змагань, які проводилися у коледжі впродовж останнього часу- «Золотий банан».  Назва церемонії «розшифровувалася» як «банда азартних, найкреативніших, амбіційних, неординарних». Були нагороджені переможці конкурсу творчої презентації груп першого року навчання «Будьмь знайомі, Автотранспортний!» (група Т-12),  найкращі кімнати гуртожитків (Гурт. №1:кімната №17–група Т-24,  гурт.№2: кімната №321-група Ес-41, №505-група Д-41),  в фотоконкурсі до Дня автомобіліста перемогу здобула група Т-23. Також нагородою була відзначена  група-переможець у  змаганнях з арм-спорту (група Т-32), найкращі  курсанти з водіння транспортних засобів та знавців правил дорожнього руху (Куц Кирило , Власюк Ілля , Чучак Іван, Курач Олександр).

До вітань також долучилися Ярощук М.А., яка нагородила грамотою і премією обласної профспілки  студентку Кравець Анастасію та заступник директора з виховної роботи Кравчук О.М., котрий відзначив грамотами та солодким подарунком для учасників художньої самодіяльності. А наші артисти щиро привітали зі святом свого керівника Валентину Фарину,  для якої цей День студента теж є особливим, адже незабаром вона завершує  своє навчання в РДГУ.

Впродовж  концертної програми артисти радували глядачів вокальними талантами, гумором,  сучасною хореографічною композицією і навіть вокальним батлом між студентом Русланом Філіповим та викладачем Юлією Марценюк, а патріотичний реп у виконанні Забейди Віталія та Стасюка Владислава підняв на ноги увесь зал. Зовсім несподіваним виявся виступ п’ятірки викладачів з жартівливою композицією про голодного студента у складі Володимира Мосійчука, Олега Кравчука, Ігора Мінькевича, Тараса Паная та Володимира Кундеуса.  Справжній шквал емоцій викликав спеціально знятий до Дня студента кліп «Павук».  Окрасою концерту став також новий склад ведучих- студентка 1 курсу Ірина Сачук та викладач Ігор Мінькевич.

По завершенні святкування відбулося спільне засідання Студради коледжу та представників адміністрації, де відбулося обговорення нагальних проблем студентського життя, вислухано пропозиції студентів щодо  шляхів їх вирішення тощо. Того ж дня увечері в гуртожитку №2 відбулася дискотека.

І ще раз зі святом любі студенти, легких вам сесій, високий стипендій та професійних  успіхів!!!!

Переглядів: 904 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: