21:52
«Збережи своє репродуктивне здоров’я!!!»

Створення сім’ї – одна із найвідповідальніших справ тих, хто прийняв назване рішення. У створенні хорошої сім’ї молоді люди бачать одну із найважливіших умов людського щастя.

У гуртожитку № 1, в рамках тижня комісії «Соціально-гуманітарних дисциплін», Оленою Василівною Галушко організовано зустріч з лікарем-репродуктологом Центру планування сім’ї, Скорейко Романом Сергійовичем.

Виховний захід був спрямований на те, щоб пропагувати серед підлітків формування статевої культури, виховання молоді в умовах відродження моральних та сімейних цінностей та зберегти репродуктивне здоров’я.

Роман Сергійович надав інформацію про небажану вагітність, негативні наслідки ранніх статевих стосунків, різні венерологічні захворювання, а також про вплив шкідливих звичок на майбутнє покоління нашої нації.

Репродуктивне здоров’я – це можливість зачати, виносити і народити здорову дитину. Його збереження – завдання і жінки, і чоловіка, хлопчика та дівчинки. Кожна вагітність повинна бути бажаною, а батьки майбутньої дитини – здоровими.

Стан репродуктивного здоров’я багато в чому визначається способом життя людини, відповідальним ставленням до власного здоров’я, а також рівнем її інформованості з питань репродуктивного здоров’я, можливостей його збереження та реалізації репродуктивних прав.

До негативних наслідків ранніх статевих стосунків належить небезпека передачі статевим шляхом різних вірусів. Понад сто різновидів таких вірусів учені об’єднали в одну групу – папіломавіруси. Для підлітків – це уникання статевих контактів та дотримання особистої гігієни.

Шановне студентство, погодьтесь, адже ніхто із свідомої молоді не захоче бачити своє майбутнє покоління «хворобливим і недорозвинутим», завдячуючи служінню шкідливим звичкам. На сьогодні статистика вражає і дивує своїми показниками «безпліддя», вадами розвитку, чисельними хворобами.

Отож твоє майбутнє залежить тільки від тебе!!!

 

 

Переглядів: 77 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: