12:33
Засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи

16 грудня 2015 в Костопільському будівельно-технологічному коледжі НУВГП відбулося засідання обласного методичного об’єднання заступників директорів з виховної роботи  ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації  Рівненської області за темою «Розвиток  ефективної  стратегії виховної роботи щодо реалізації завдань, визначених Концепцією національно-патріотичного виховання дітей та молоді (за досвідом роботи навчального закладу).»

Метою проведення засідання - ознайомити членів методичного об’єднання з досвідом проведення виховної роботи в коледжі щодо реалізації завдань, визначених Концепцією національно-патріотичного виховання і формування всебічно та гармонійно розвиненої особистості в умовах навчання.

З вітальним словом до учасників обласного методичного об’єднання звернувся заступник директора з навчально-виховної роботи коледжу Кондратюк В.С.

 Відкрив засідання голова обласного методичного об’єднання  Талімончук О.Г, який доповів, що основними напрямами національно-патріотичного виховання в навчальних закладах супроводжується Концепцією національно-патріотичного виховання розробленою Міністерством освіти і науки України.

 Крім того, до уваги учасників обласного методичного об’єднання були запропоновані наступні заходи:

1. Висвітлення питання виховної роботи щодо реалізації завдань, визначених Концепцією національно-патріотичного виховання дітей та молоді, які проводяться в коледжі  використовуючи презентації проведених заходів виступила класний керівник та викладач історії Гузовець О.Ю.

2. Виховання толерантності та запобігання проявам екстремізму, расової і релігійної нетерпимості, як важливий фактор формування у студентської молоді загальнолюдських моральних   цінностей представила голова циклової методичної комісії класних керівників коледжу Гриб Ю.М.

Також для учасників методичного об’єднання було запропоновано проведення анкетування з виявленням толерантностних відносин.

3. Представлено учасникам методичного об’єднання  виставочний комплекс виробів та виставки робіт предметних гуртків.

4. Проведено відкритий виховний захід «Живе лиш той, хто не живе для себе, хто для других виборює життя», присвячений воїнам,  які воюють, воювали і полягли, захищаючи нашу землю.

 

Учасники  методичного об’єднання з цікавістю ознайомилися з експозицією «Музею лісу»

Переглядів: 642 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: