09:37
Засідання математичного гуртка

«У геометрії є два скарби: перший – теорема Піфагора, другий – золотий поділ. Перший можна порівняти з мірою золота, другий – із коштовним каменем». 

Йоганн Кеплер

05.06.2016 року відбулось засідання математичного гуртка (керівник Василюк Л.Є.)  на тему «Золота теорема» для студентів першого курсу навчання.

Під час роботи над проектом студенти  Крот Маша (група  Т-21), Антонюк Анна та Ярощук Анна ( група Т–13 ) дослідили біографію Піфагора, студенти Дацький Вадим ( група Т–12 ), Готко Олег (група Т–11), Мельник Михайло (група Т–12) розглянути його знаменну теорему, способи її доведення, а студенти  Мисько Владислав (група Т–12), Корж Ілля (група Т–14), Мельничук Максим (група Т–12), Гаранчук Роман (група Т–12) застосування до  розв’язування задач.

Працюючи над проектом,студенти спробували дати відповідь на ключове питання: «Що може зробити одна людина для всього людства, якщо вона прагне досконалості?»  

Піфагор найбільш знаменитий учений на всю історію людства. Він був засновником першої наукової школи. Унікальною людиною, «володарем душ»,провідником власної «піфагорійської етики». Піфагор навчив людину вірити в силу розуму, в можливість пізнати світ, вселив у впевненість у тому, що ключем до пізнання світу є математика. Не знатність, не багатство, а ясний розум та чиста совість найбільше цінувалися в піфагорійській школі

Кожен із нас рано чи пізно, але замислюється над тим, який слід залишить на землі після себе. Для того, щоб залишити по собі світлу пам'ять, необхідно щодня прагнути досконалості, багато працювати над собою.

Слід пам’ятати: надія на успіх живе в кожному із нас, але не кожна надія виправдовується, успіх гарантований лише тим, хто докладає до його здійснення власні зусилля.

Життя – театр, а всі ми в нім актори,

Ми знаємо багато різних див,

Та пам’ятати будем Піфагора,

Що теорему «золоту» створив.

Переглядів: 621 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: