14:28
«Захисти своє майбутнє!»

…Тютюнопаління викликає залежність. Тривале і часте паління завдає значної шкоди здоров’ю курців та оточуючих їх людей, що не палять. Не шкодить тільки та цигарка, яка не горить!

…Речовина, яка викликає найбільшу смертність серед молоді – це АЛКОГОЛЬ! Людина, яка вживає алкоголь, втрачає контроль над собою, своїми діями і своїм життям!

15 квітня під психологічним супроводженням Галушко Олени Василівни студенти нашого коледжу відвідали Рівненський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Метою такої зустрічі було здійснити профілактичну роботу щодо недопущення числа смертності серед студентської молоді, озвучити статистику і факти про наслідки і хвороби тютюнопаління та зловживання алкоголем.

Директор Рівненського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Талт Людмила Гнатівна, ознайомила наших студентів з роботою та обов’язками Центру соціальної служби.

Фахівець РМЦСССДМ, Янчарук Людмила Петрівна, розповіла детальніше про вплив і залежність куріння тютюну, алкоголю, наркотиків. Основну увагу зосередила на «легких» наркотиках, навела приклади наслідків зловживання наркотичних речовин, надала повну інформацію про офіційну статистику щорічної смертності молоді та закликала молодь берегти своє здоров’я і цінувати життя!

Переглядів: 53 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: