13:51
Захисники України

Нещодавно у коледжі відбулося дві зустрічі, які можна назвати зустрічами поколінь захисників України. Ці двоє людей не знайомі між собою, але їх пов’язує спільне покликання та життєвий вибір – захист Батьківщини.

Приємною несподіванкою став візит у коледж нашого випускника 2018 року Давидюка Сергія, який навчався за освітньою програмою «Організація та регулювання дорожнього руху». Викладачі пам’ятають його як талановитого та старанного студента, активного учасника різноманітних заходів в житті навчального закладу – від спортивних змагань до виступів на концертах художньої самодіяльності.

Вольові якості та цілеспрямованість Сергія стали йому в нагоді під час строкової служби, яку проходив в м.Сміла Черкаської області, де у короткий термін отримав звання старшого солдата. Нині він проходить службу в Збройних силах за контрактом - це не лише професія, але й моральний світоглядний орієнтир патріота України.

Згодом до коледжу на зустріч зі студентами завітав Омелянський А.Є – військовослужбовець 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, яка базується у Львові. Метою зустрічі п.Анатолія була профорієнтаційна робота з молоддю щодо служби за контрактом в Десантно-штурмових військах Збройних сил України. Проте розповідь нашого гостя вийшла за межі анонсованої теми, адже його біографія складається з таких моментів, про які варто було б знімати художній фільм – від участі в Афганській війні(1979-1989) до нинішніх подій російсько-української війни, зокрема оборони Луганського аеропорта.

Як відомо, ці події відбувалися у 2014 році за встановлення контролю над Луганським міжнародним аеропортом. Українські десантники тримали оборону аеропорту з квітня 2014 року у повному оточенні без наземного сполучення. У липні українські війська пробили дорогу до аеропорту, розблокувавши його. Внаслідок серпневого наступу російських регулярних військ аеропорт повторно потрапив у оточення. Будівлі аеропорту були вщент зруйновані російською артилерією. У ніч на 1 вересня 2014 року українські захисники вийшли з руїн аеропорту, після 146 днів його оборони.

Шкода лише, що на цій зустріч була обмежена кількість студентів, адже графік робочих поїздок п.Анатолія не дав нам можливості організувати більш чисельну аудиторію слухачів. Проте сподіваємося, що це не остання наша зустріч і ми надолужимо втрачене.

Нині ж побажаємо нашим захисникам постійної Божої опіки, щоб вони разом з усім нашим багатостраждальним народом жили в мирній та квітучій Україні.

    

Переглядів: 81 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: