08:48
Всеукраїнський тиждень права

В рамках заходів Всеукраїнського тижня права в коледжі відбулася низка інформаційно-просвітницьких заходів, які мали на меті ознайомити студентів із базовими знаннями про свої права, уміння використовувати їх на практиці, а також сприяти вихованню в молоді високої правової та громадянської культури, без чого не можна уявити сучасне цивілізоване суспільство.

Практичний психолог Галушко О.В. зі студентами груп нового набору відвідали Рівненський міський суд, де ознайомились з діяльністю суду, роботою суддів, працівників апарату суду з розгляду цивільних і кримінальних справ.

Крім того, студенти були присутні при розгляді кримінального провадження в залі судового засідання, де слухалася справа по кримінальному провадженню в особі обвинуваченого скоєного злочину за статтями 185 (Крадіжка) і 187 (Розбій) ККУ. Однак слухання по справі було перенесено, оскільки в зал судового засідання головний свідок по даній справі не з’явився, тому суд не зміг об’єктивно дослідити всі докази по даній справі, а саме долучити покази свідка до матеріалів даної кримінальної справи. Також захисником підозрюваного було подане клопотання до слідчого судді з проханням зміни запобіжного заходу з тримання під вартою на домашній арешт.

Інший захід відбувався в Рівненській обласній бібліотеці для молоді. Студенти коледжу, разом з викладачем Громко Н.М., взяли участь в заході Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

Головна тема цьогорічного фестивалю - «Рівні рівності», присвячена суспільним викликам, які пов’язані з поняттям рівності. Кінопрограма фестивалю присвячена людям, які на собі відчувають суспільну нерівність, так чи інакше зазнають дискримінації, а також недостатньо представлені в медійному просторі.

Студенти групи Дс-31 спільно з викладачами Дубей В.І. і Сачуком М.Л. підготували та провели пізнавальну виховну годину «Відповідальність за порушення на автотранспорті», де розповіли про історію походження правил дорожнього руху, про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення ПДР та надали цікаву інформацію про види відповідальності, які діють в різних країнах світу; також студенти ознайомилися зі статистикою дорожньо-транспортних пригод в Україні, що були вчинені водіями у стані алкогольного сп’яніння і наслідками цього суспільного лиха для життя і здоров’я громадян.

Сподіваємося, що повага до прав людини, виконання Закону стануть основою соціальної справедливості, брак котрої у суспільному житті ми так гостро відчуваємо.

Переглядів: 70 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: