21:18
Всесвітній день боротьби з туберкульозом

22 березня в гуртожитку коледжу було проведено зустріч з лікарем загальної практики сімейної медицини Сивак А.В. з студентами, яка організована бібліотекою і вихователями, перш за все, з метою підвищення обізнаності наших вихованців з туберкульозом, про глобальну епідемію цієї хвороби і покращення методів профілактики та боротьби з нею, приурочену до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.

Біля однієї третини населення світу інфіковано бактерією туберкульозу (ТБ). Хвороба розвивається лише у невеликої частки інфікованих людей. Підвищеного ризику розвитку туберкульозу піддаються люди з ослабленою імунною системою. Імовірність розвитку активного туберкульозу у людини з ВІЛ приблизно в 26-31 разів вище.

Всесвітній день боротьби з туберкульозом відзначається за рішенням Всесвітньої організації охорони здоров’я в день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про зроблене ним відкриття збудника туберкульозу.

У 1993 році ВООЗ об’явила туберкульоз національним лихом, а день 24 березня Всесвітнім днем боротьби з туберкульозом.

Антоніна Василівна надали вичерпну інформацію. Слухачі також отримали відповіді на свої запитання.

Туберкульоз виліковний, і робота в цьому напрямі повинна вестися постійно, але кожен має пильнувати та своєчасно звертатись до лікарів.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 503 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: