19:20
«Впізнай більше про свої права та обов’язки»

З дитячих років діти, підлітки потрапляють в різні ситуації, коли необхідно знати свої права та обов’язки. Буває так, що ми не знаємо, як захистити свої права, що для цього слід зробити, до кого звернутись по допомогу?

Всеукраїнський тиждень права, що включає в себе 10 грудня – День прав людини, який у світі відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН в 1948 році Загальної Декларації прав людини.

Саме тому для студентів ІІ курсу 8 грудня в читальному залі нашого коледжу проведено інформаційну годину «Впізнай більше про свої права та обов’язки» бібліотекарем Іриною Іванівною та практичним психологом Оленою Василівною.

З метою  підвищення рівня правової культури, поширення знань про права і свободи людини і громадянина виступила  Берлінець Надія Петрівна, уповноважена Голови Національної поліції з питань дотримання прав людини в поліцейській діяльності, яку запросили наші організатори.

Виступ був досить змістовний, студенти з цікавістю слухали Надію Петрівну, розширювали знання про свої права, задавали різні питання та прийняли активну участь у вправі-мозкового штурму «Що ви знаєте про свої права і обов’язки?».

Отже, хочеться побажати всім студентам та працівникам коледжу сумлінно виконувати свої обов’язки, вчитись  дотримуватись їх та поважати і любити своє оточення, щоб  протистояти злу і творити добро.

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 714 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: