14:32
Вітаємо Ірину Сачук!

15 листопада, напередодні Міжнародного дня студентів,  в залі засідань виконавчого комітету Рівненської міської ради відбулася зустріч міського голови Володимира Хомка зі студентами вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації, які за відмінне навчання та активну громадську діяльність були представлені до нагородження  Почесними грамотами та Подяками міської ради.

Кожен навчальний заклад Рівного подав по одній кандидатурі  кращих своїх представників з числа студентів, котрі найбільш яскраво проявили себе старанними, діяльними  та талановитими особистостями.

Наш коледж представляла Ірина Сачук – студентка III курсу, яка навчається в групі МПс-31 за спеціальністю «Транспортні технології».

За час навчання у коледжі Ірина зарекомендувала  себе старанною студенткою, яка наполегливо навчається та бере активну участь в роботі органів студентського самоврядування, зокрема виконує обов’язки голови комісії  культурно-масової роботи в своїй групі. Вона є незмінним учасником всіх масових заходів, які проводяться в коледжі, зокрема конкурсів професійної майстерності, предметних олімпіад, діяльно долучається до підготовки благодійних заходів в коледжі тощо.

Ірина, як творча особистість, активно самореалізується в художній самодіяльності – є незмінною ведучою урочистих заходів коледжу, виступає у пісенних номерах, готує сценарний матеріал для позакласних заходів, є призером фестивалю студентської творчості НУВГП «Студентська весна».

По завершенні церемонії нагородження міський голова Володимир Хомко поспілкувався з присутніми студентами. У своїй промові він наголосив на важливості стійкої орієнтованості на успіх та наполегливої праці для тих, хто прагне самореалізуватися в житті. Як приклад, він навів факти своєї біографії – людини яка пройшла шлях від інженера-будівельника на підприємствах до міського голови м.Рівне.

Щиро вітаємо Ірину з почесною відзнакою та бажаємо їй наполегливості на шляху до нових вершин професійного та особистісного зростання!

 

Переглядів: 141 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: