18:11
Виставка-конкурс результатів гурткової роботи в коледжі

Зміни, якими охоплене в даний час усе суспільство, продовжувати поколінню молодих людей, що нині навчаються і візьмуть на себе основний тягар з оновлення держави. А для цього потрібно мати значний запас знань, великий творчий  та інтелектуальний потенціал, бути носієм гуманних поглядів і переконань.

Сучасний фахівець повинен не тільки володіти певною сумою спеціальних знань і професійних умінь, а й уміти самостійно підвищувати свій фаховий рівень, працювати творчо, з ініціативою, знати проблеми суспільства та активно включатися в їх вирішення.

Основне завдання педагогічного колективу нашого коледжу сформувати майбутнього спеціаліста як висококваліфікованого фахівця і водночас – громадянина держави, який буде постійно поглиблювати свої знання і прагнути до нового. Вирішенню цього завдання якнайкраще сприяє гурткова робота. Вона розвиває у студентів необхідний правильний світогляд, творче, критичне мислення, формує відповідні професійні уміння та навички, гартує  характер, дає можливість збагачувати програмний матеріал, мотивує до вивчення навчальних дисциплін та пізнання нового.

12 - 17 травня в читальній залі бібліотеки коледжу відбулася виставка-конкурс на кращий предметний гурток та гурток технічної творчості Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП. Головною метою виставки-конкурсу було підведення підсумків науково-методичної роботи викладачів та професійної, практичної діяльності студентів, залучення їх до творчої, науково-дослідницької роботи.

Основні завдання, які ставилися перед викладачами – керівниками гуртків:

  • вдосконалення навчально-методичного забезпечення дисциплін, що вивчаються у коледжі;
  • розвиток творчих здібностей студентів;
  • задоволення потреб студентів у професійному зростанні та творчій самореалізації;
  • пропагування нових, інноваційних підходів до навчання;
  • узагальнення результатів роботи студентів та викладачів зі створення діючих навчальних моделей, пристроїв тощо;
  • мотивація до самоосвіти і викладачів, і студентів.

З експонатами виставки мали змогу ознайомитися та оцінити результати роботи гуртків за рік  усі працівники коледжу, студенти та гості. Конкурсна комісія підвела підсумки виставки-конкурсу. Одинадцятку кращих склали гуртки, керівниками яких є викладачі Котик Р.М., Приймачок О.В., Ушаков В.І., Грицута Г.Г., Мельник І.С., Василюк Л.Є., Дундюк А.Ю., Майорова І.М., Кощук В.М., Кушпель В.К., Гагун О.П. Найбільшу кількість балів і відповідно І, ІІ, та ІІІ місце – отримали Котик Р.М., Приймачок О.В., Ушаков В.І.

Дякуємо усім педагогам та їх гуртківцям за пророблену роботу. Бажаємо творчих  злетів на освітянській ниві, особистих  перемог та щастя!

 

Переглядів: 1054 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: