09:14
Виставка-конкурс  гурткової роботи  в коледжі

Сучасне суспільство охоплене глобальними змінами, що відбуваються у різних його галузях. Реформування держави продовжувати поколінню молодих людей, що нині навчаються і візьмуть на себе основний тягар з її оновлення. А для цього потрібно мати значний запас знань, великий творчий та інтелектуальний потенціал, бути носієм гуманних поглядів і переконань.

Сучасний фахівець повинен не тільки володіти певною сумою спеціальних знань і професійних умінь, а й уміти самостійно підвищувати свій фаховий рівень, працювати творчо, з ініціативою, знати проблеми суспільства та активно включатися в їх вирішення.

Основне завдання педагогічного колективу нашого коледжу сформувати майбутнього спеціаліста як висококваліфікованого фахівця і водночас – громадянина держави, який буде постійно поглиблювати свої знання і прагнути до нового. Вирішенню цього завдання якнайкраще сприяє гурткова робота. Вона розвиває у студентів творче, критичне мислення, формує відповідні професійні уміння та навички, гартує  характер, дає можливість збагачувати програмний матеріал, мотивує до вивчення навчальних дисциплін та пізнання нового.

З 6 до 10 червня  в читальній залі бібліотеки коледжу відбулася виставка-конкурс на кращий предметний гурток та гурток технічної творчості Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП. Головною метою виставки-конкурсу було підведення підсумків науково-методичної роботи викладачів та професійної, практичної діяльності студентів, залучення їх до творчої, науково-дослідницької роботи.

Основні завдання, які ставилися перед викладачами – керівниками гуртків:

  • вдосконалення навчально-методичного забезпечення дисциплін, що вивчаються у коледжі;

  • розвиток творчих здібностей студентів;

  • задоволення потреб студентів у професійному зростанні та творчій самореалізації;

  • пропагування нових, інноваційних підходів до навчання;

  • узагальнення результатів роботи студентів та викладачів зі створення діючих навчальних моделей, пристроїв тощо;

  • мотивація до самоосвіти і викладачів, і студентів.

З експонатами виставки мали змогу ознайомитися та оцінити результати

роботи гуртків за рік  усі працівники коледжу, студенти та гості.

Конкурсна комісія підвела підсумки виставки-конкурсу. Переможцями серед керівників гуртків технічної творчості стали викладачі: Котик Р.М. та Панай Т.С. – І місце, Сачук М.Л. – ІІ місце та Гагун О.П. – ІІІ місце.

Серед керівників предметних гуртків призові місця вибороли:

Мельник І.С. – І місце, Громко Н.М. – ІІ місце та Кулаківська В.В. – ІІІ місце.

Дякуємо усім педагогам та їх гуртківцям за пророблену роботу. Бажаємо творчих  злетів на освітянській ниві, особистих  перемог та щастя!

 

Всі фото

Переглядів: 839 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: