21:44
Відзначення Дня Європи в Рівненському автотранспортному коледжі НУВГП.

День Європи в Україні відзначається в третю суботу травня. Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р. День Європи – це символ нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях та інтересах.

Рішення щодо відзначення 9 травня Дня Європи в Європейському Союзі було прийнято у 1985 році на Саміті Ради ЄС у Мілані.

У 1997-1998 роках до святкування Дня Європи долучилися держави-кандидати на вступ до ЄС. У цих країнах святкування набуло певного політичного забарвлення і було спрямоване на формування громадської думки стосовно підтримки вступу до Євросоюзу.

Впродовж 13-16 травня викладачі предметної комісії «Соціально-гуманітарних дисциплін» О.Л.Гайка, Н.П.Мінькова та М.М.Мазур провели низку заходів присвячених Дню Європи в Україні. У фойє коледжу демонструвалися пізнавальні відеоролики про цікавинки культури європейських країн, оформлено інформаційний стенд «День Європи-2015».

Викладач О.Л.Гайка, за участі студентів Валерія Волошина, Ольги та Лесі Псалтири,

провела захід- пізнавальне інтерв’ю « Європейський калейдоскоп». Проведений захід мав форму командної гри-телепередачі. Учасниками заходу стали команди груп коледжу Д-31 і Тс-31, які мали нагоду продемонстрували свої знання з історії, культури та географії Європи.

Розпочався захід із загальної інформації про європейські країни, історії та опис символів Європи. Далі студентам було запропоновано проявити свою обізнаність про Європу у грі, яка складалася із трьох турів. Перший тур - конкурс «Бліц», у якому команди по черзі відповідали на запитання. У другому турі «Галопом по Європах» пропонувався опис двох міст і за три спроби учасники повинні були відгадати кожне з них. Також у конкурсі «Третій зайвий» необхідно було вказати зайвий термін, який не характеризує відповідну європейську країну. Третій тур – учасники мали відгадати людину, яка зображена на фото, вказати її професію та країну, де вона народилася.

Місцем проведення заходу став сквер коледжу, що створило веселу та невимушену атмосферу проведення гри. Команди завзято змагалися одна з одною, прагнучи продемонструвати свій інтелектуальний потенціал, а наснаги їм додавала активна підтримка вболівальників- студентів, класних керівників та присутніх на заході викладачів. Переможцями стала команда групи Д-31, обидві команди отримали «солодкі нагороди».

Викладач «Всесвітньої історії» Мазур М.М. організувала для студентів-першокурсників вікторину «Що я знаю про Європейський Союз?». Учасниками вікторини були команди груп Т-11, Т-12, Т-13. Метою проведення заходу було набуття знань студентами про Європейський Союз. Учасники вікторини шукали відповіді на питання з різних сфери життя ЄС- політики, економіки, культури. Присутні змогли переконатися, наскільки цікавою і складною є історія становлення та розвитку євроспільноти.

У підсумку перше місце отримала команда групи Т-13, друге місце- команда групи Т-12 та третє місце відповідно- команда групи Т-11. Команди-учасниці були відзначені грамотами та нагороджені призами.

Переглядів: 797 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: