23:21
Відкриття меморіальної дошки Пашинського В.Ф.

Напередодні роковин з дня смерті колишнього директора нашого навчального закладу Пашинського Веніаміна Феофановича в коледжі відбулося відкриття меморіальної дошки. В урочистому заході взяли участь викладачі, працівник та студенти коледжу, рідні та близькі Веніаміна Феофановича.

Пашинський  В.Ф. був директором Рівненського автотранспортного технікуму впродовж1971-1993 років. За його ініціативою в 1978 році  було побудовано нові навчальні приміщення та створено матеріально-технічну базу навчального закладу. 

За військову звитягу в роки другої світової війни та за сумлінну працю впродовж довгого трудового життя був нагороджений орденами «Вітчизняної війни», «За мужність», «Трудового Червоного Прапора», «Знак Пошани», медаллю «Ветеран праці», нагрудними знаками «Почесний автотранспортник» та «Відмінник освіти СРСР», почесним  званням «Заслужений вчитель України».

На церемонії відкриття меморіальної дошки виступили директор коледжу
Марунич О.П., Зозуля В.Є., Сарахман Л.С., Герзель В.М., онук Пашинського В. Ф.  п.Віталій.

Багато теплих та щирих слів прозвучало у виступах тих, з ким багато років пліч-о-пліч Пашинський  В.Ф  творчо працював на благо рідного коледжу, його колективу та на славу рідної української землі.

Вічна та світла пам'ять Вам, Веніаміне Феофановичу!

 

 

Переглядів: 720 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: