20:34
Злочини проти життя та здоров'я особи

«Вбивство, тобто умисне протиправне заподіяння смерті іншій людині, - карається позбавленням волі на строк від семи до п'ятнадцяти років…» (ч.1 ст.115 Кримінального Кодексу України).

Саме за такою статтею КК України відбулося відкрите слухання матеріалів кримінального провадження у Рівненському міському суді, на якому були присутні наші студенти-першокурсники та практичний психолог Галушко Олена Василівна.

Обвинуваченому на досудовому розслідуванні було обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою. Обвинувачений просив змінити йому запобіжний захід з тримання під вартою на будь-який інший, не пов`язаний з позбавленням волі. Вказував на незадовільний стан свого здоров`я, відсутність нормального харчування та відсутність можливості належного лікування в умовах слідчого ізолятора.

Заслухавши думку і позицію усіх учасників справи суд ухвалив: строк тримання під вартою обвинуваченого продовжити до 23 травня 2017 року до наступного судового засідання по даній справі. Ухвала оскарженню не підлягає.

 

Переглядів: 627 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: