10:44
Вибори Голови студентської ради коледжу

Вибори Голови студентської ради коледжу відбулися.

Вітаємо з перемогою Івана Гаврилюка!

10 березня в коледжі відбулися вибори Голови студентської ради коледжу. Вибори відбувалися з дотриманням норм, встановлених Положенням про студентське самоврядування в РАТК, яке передбачає  обрання Голови студентської ради коледжу шляхом загального прямого таємного голосування.

Рішенням Студентської ради коледжу було створено виборчу комісію у складі 8 осіб- голова виборчої комісії Чикіль А.В., заступник голови Волошин В.В., секретар комісії Денисюк Ю.В., члени комісії Устяновський А.М., Дацький В.А., Ярощук А.М., Завгородній Я.В., Садовець К.В..

Процес голосування тривав з 8.00 год. до 13.00 години. Виборча комісія ретельно дотримувалася всіх виборчих процедур: попередньо складено списки виборців, надруковано та завірено виборчі бюлетені, опечатано скриньки для голосування, створено умови для роботи спостерігачів від кандидатів на пост голови студради коледжу тощо.

Сам процес голосування відбувався доволі злагоджено, студенти відповідально поставилися до участі у виборах- проголосувало 86% студентів коледжу.

По завершенню голосування настав найбільш відповідальний та хвилюючий момент- підрахунок голосів.  

За підсумками підрахунку голосів було складено протокол виборчої комісії, яким зафіксовано результати волевиявлення студентів:  кандидата І.Гаврилюка  підтримали  82% виборців, кандидат М.Невмержицький відповідно отримав підтримку 18% виборців.

Процес підготовки та проведення виборів засвідчив, що студенти серйозно налаштовані щодо посилення ролі самоврядування в навчальному закладі.

 Дійсно, без активної та національно свідомої молоді неможливою є демократизація українського суспільства, що є запорукою його соціального поступу.

Адміністрація і профспілковий комітет коледжу висловлюють слова вдячності всім, хто долучився до проведення виборів та обом претендентам на посаду Голови студради коледжу за приклад гідного суперництва та взаємної поваги.

Щиро бажаємо новообраному Голові студентської ради коледжу Івану Гаврилюку успіхів в його подальшій діяльності на цій відповідальній посаді.

Переглядів: 817 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: