23:41
"Ви наша гордість"

Добре виконувати покладену на тебе справу; бути надійним патріотично і духовно сильним тилом; не втомлюватись робити добрі справи, хоч і маленькі, – ось той обов’язок, який покладений на кожного, хто не тримає зброю в руках.

Захищати державну цілісність України пішли люди із великої сім’ї Рівненського автотранспортного коледжу, які і працювали там, і навчались. Кожен із них вкотре довів своє нелегке призначення – бути справжнім чоловіком: із такими не соромно йти пліч опліч, не страшно бути у розвідці, за таких хочеться щодня дякувати Богу і бути гордими.

Щоб  якимось чином подякувати кожному солдату, колектив коледжу спільними зусиллями зуміли знайти можливість, аби замовити і оформити дошку із щирими словами вдячності. Від нещодавно у вестибюлі РАТК можна побачити прізвища і фото кожного захисника. Тепер не можливо пройти мимо майстерно-оформленого стенду, вкотре не прочитавши імена людей, які є зразком мужності, відваги, справедливості і доброти. Приємно, що саме у стінах коледжу виховуються, зростають і удосконалюються люди з великої літери.

 

                  

 

Вічна пам'ять загиблому герою Карнаухову Миколі Миколайовичу, який віддав життя за Україну.

 

Пам'ятаємо...

             Поважаємо...

                              Сумуємо...

 

 

 

 

Категорія: АТО | Переглядів: 951 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: