12:02
Ветерани праці
Сарахман Лідія Степанівна
У 1963 році закінчила фізико-математичний факультет Рівненського державного педагогічного інституту. У 1964 році прийнята на роботу викладачем креслення в Рівненський автодорожній технікум, пізніше перейменований у автотранспортний технікум. 
Майже п’ятдесят років минуло з того часу, як Лідія Степанівна почала свій педагогічний шлях по якому впевнено йде і досі. За віддану, багаторічну працю на педагогічній ниві нагороджена званнями «Відмінник освіти України», «Ветеран праці», грамотами Міністерства освіти і науки України, Національного університету водного господарства та природокористування, Управління освіти і науки облдержадміністрації. ЇЇ фото прикрашало міську Дошку Пошани.
У багатій біографії викладача сім випущених груп студентів, створення та завідування навчальним кабінетом креслення, забезпечення навчально-виховного процесу методичною документацією та фаховою літературою.
Сорок років Сарахман Л.С. очолювала методичне об’єднання викладачів креслення Рівненської області та багато років є незмінним головою циклової комісії природничо-математичних дисциплін технікуму. Щедро ділиться життєвим та викладацьким досвідом з колегами та студентами. Її заняття завжди змістовні, повчальні. Для активізації пізнавальної діяльності студентів широко використовує інноваційні підходи до навчання та виховання. В позаурочний  час  організовує та проводить  олімпіади з креслення, конкурси на кращі знання предмету, виставки творчості викладачів та студентів.
Організовує співпрацю з кафедрами математики, фізики, нарисної геометрії НУВГП, спільні засідання з питань використання інтерактивних методів навчання, кредитно-модульної системи в навчальному процесі, організації позаурочної і наукової роботи серед студентів.
 
Переглядів: 1095 | Додав: oland | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: