11:53
Ветерани праці
Мазур Марія Миколаївна
Мазур Марія Миколаївна  працює в технікумі з 1975 року на посаді викладача  предметів «Історія України», «Всесвітня історія». Під її чуйним, людяним керівництвом отримали путівку в самостійне життя дев’ять груп студентів.
Головну увагу у навчально-виховній роботі приділяє застосуванню педагогічної технології особистісно - орієнтованого підходу,  головною метою якої є взаємний розвиток особистості педагога та його студентів на основі рівності в спілкуванні й партнерства в спільній діяльності. Для досягнення ефективності та якості роботи, викладач використовує активні форми і методи навчання: «запитання - відповідь», «політ фантазії»,  «своя шпаргалка». При плануванні заняття вона акцентує увагу на постановці проблеми, до розв’язання  якої залучаються студенти. На уроках історії  навчальна мета незмінно поєднується з виховними цілями – вихованням патріотизму, національної свідомості, поваги до ветеранів. 
Систематичною є позакласна робота з поглибленого вивчення предмету «Історія України»: діє предметний гурток під керівництвом викладача, відбуваються виховні заходи за участі студентів-гуртківців, проводяться пізнавальні краєзнавчі екскурсії. 
У спілкуванні з колегами та студентами тактовна, охоче відгукується на прохання про надання консультацій викладачам-початківцям, відповідально ставиться до посадових обов’язків. ЇЇ поважають та люблять студенти. 
За багаторічну , сумлінну працю  нагороджена грамотами Управління освіти і науки облдержадміністрації, НУВГП, званням «Ветеран праці». 
 
 
Переглядів: 1046 | Додав: oland | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: