09:13
«Веловодник 2019. РАТК – перший серед кращих!»

У неділю 22 вересня в Національному університеті водного господарства та природокористування відбувся традиційний Четвертий велопробіг, до якого долучилося, щонайменше, 100 студентів, викладачів та рівнян, які здійснили велопроїзд вулицями нашого міста.

Як повідомляється на сайті НУВГП, «… завдяки патрульній поліції та медичній службі велосипедисти мали змогу безпечно та без зупинок поїздити центральними вулицями міста. Мета заходу – популяризація здорового способу життя та велоспорту. Традиційно, старт велопробігу був біля першого корпусу НУВГП. Тут усі учасники мали змогу зробити пам’ятне фото, зареєструватися, отримати свій номер, а також перед стартом перевірити свої життєві показники – пульс, тиск тощо, аби знати чи можна їм брати участь у їзді вулицями міста. Маршрут довжиною майже 7 км проходив вулицями Соборна, Кн. Володимира, М. Грушевського, Київська, Кн. Ольги, О. Новака, М. Карнаухова і фінішував не менш таки традиційно на стадіоні «Водник».

Під час пробігу не було мети їхати швидко чи приїхати першим, а ось уже після фінішу усі охочі брали участь у змаганнях, і це було цікаво та видовищно. Тож після спільного фото та відомої у Рівному «Велокави» розпочалися заїзди на 100 м, слалом, змагання на баланс тощо. Для любителів змагань відмінних від велоспорту також було чим зайнятися, адже ми передбачили також гирьовий спорт та перетягування линви. Кожен переможець змагань отримав пам’ятні подарунки від нашого університету».

З особливою приємністю хочемо зазначити, що чимало нагород здобули і наші учасники-представники коледжу на чолі з викладачем фізичної культури Івашкевичем В.В. Отож, в категорії «слалом» призові місця посіли студенти:

I-е місце - Шепелюк Дмитро ( Т-22), III-е місце - Жолнерчук Володимир (Т-23);

в категорії «100м»: I-е місце – Мартинюк Олександр( Т-32), II-е місце – Матвійчук Сергій (Т-32); III-е місце – Ошурко Максим (Т-23).

Не пас задніх і викладач Івашкевич В.В., який посів I-е місце у змаганні з поштовху 2-х гир.

Вітаємо наших переможців та бажаємо подальших перемог в навчанні та спорті у новому навчальному році!

Переглядів: 382 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1