08:33
В гостинному м.Люблін

Наприкінці червня, коли всі студентські турботи вже позаду, наші студенти-переможці фести-валю «Студентська весна-2018» у складі екскурсійної групи НУВГП вирушили в Республіку Польщу

Незабутньою та сповненою великих  вражень – такою запам’яталась подорож студентів та викладачів коледжу до університету «Люблінська політехніка» у місто Люблін.

Увагу студентів причаровував неординарний та цікавий у спілкуванні Антон Блажеєв, який координує сектор Східноєвропейського партнерства. Незвичайним було знайомство з містом, адже до уваги відвідувачів пропонувались безліч  цікавих та різноманітних екскурсій: старим містом, відвідування замку Любліна, культурних осередків міста (виставкові зали, музичні фестивалі). Програмою поїздки було також знайомство з Університетом. Дуже сильне враження на студентів справили технічно  обладнані аудиторії Механічного факультету та лабораторії політехніки. Також у навчальному закладі для відпочинку пропонується чудова спортивна зона з усім необхідним приладдям.

Неочікуваною стала перемога команди «Автотранспортний» у квест-грі вулицями старого міста та студентського містечка – кампусу, адже у  грі брали участь вже досвідчені туристи з НУВГП. У нелегкій боротьбі наші студенти вибороли перемогу, адже перешкодою ставав ще й мовний бар’єр та недостатня інформаційно-географічна обізнаність команди у змаганні. Радості не було меж, коли ми дізнались про те, що здобули перемогу та прийшли до фінішу першими. Європейське містечко заворожило нас своєю історією та красою. Всі ті, хто відвідують Люблін не можуть не віддати шани жертвам, які невинно загинули під час II Світової війни у концтаборі «Майданек». Все те, що ми побачили там, не залишило байдужим нікого. А слова, які викарбовано на монументі «Наша доля вас застерігає» ми повинні завжди пам’ятати.

Сподіваємось на нові перемоги і нові яскраві враження!

Переглядів: 828 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: