22:11
Урочисте вручення дипломів випускникам коледжу

«Червневий день відлунює святково,
І сміх, і квіти, й гомін голосний…
Зібрало нині свято нас чудове
Прощальний вечір, вечір випускний!»

Настав довгоочікуваний для студентів четвертого курсу, коли вони стали називатися випускниками Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП.

В останній день червня в коледжі відбулося  урочисте вручення дипломів випускникам. З вітальним  словом до призвідців свята звернувся директор Марунич О.П., який поділився власними споминами про цей особливий день в житті кожного студента, що ознаменовує закінчення важливого етапу  особистісного зростання та початок  самостійного професійного поступу.

Рішенням адміністрації почесними відзнаками було нагороджено кращих випускників, який за час навчання брали активну участь в громадському житті коледжу та діяльності студентського самоврядування.

Також від імені класних керівників до випускників з напутніми словами  та побажаннями щасливої долі звернулася класний керівник групи Т-43 Ярощук М.А.. Найбільш хвилюючим моментом урочистостей, звичайно ж, стало вручення дипломів. Першими на червону доріжку стали ті, хто зумів здобути особливі успіхи у навчанні та отримали дипломи з відзнакою.

На святі були присутні та брали участь в церемонії вручення дипломів почесні гості- заступник начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації - начальник відділу професійно-технічної та вищої освіти Коржевський П.М., заступник начальника Служби автомобільних доріг у Рівненській області Козачок М.П., випускник коледжу 1969 року заступник директора  «Рівненського  ремонтно-транспортного підприємства» Шваєнко В. П.

Святковий настрій всім присутнім підтримували музичні вітання учасників художньої самодіяльності та викладачів коледжу.

Щасливої життєвої дороги  вам, випускники 2017 року!


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Всі фото

Переглядів: 1010 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: