16:08
Traditionelle Frühlingsfeste in Deutschland

Традиційні весняні свята в Німеччині

6-го березня в рамках декадника комісії природничо-гуманітарних дисциплін викладач німецької мови Кулаківська В.В. разом зі студентами груп Т-11 та Мп-31 провела засідання гуртка «Країнознавство» присвячене традиційним весняним святам Німеччини.

Студенти-гуртківці з використанням Power Point-презентацій та відео-повідомлень розповідали про свято проводів зими та приходу весни Fasching (Karneval). Карнавал є одним з найбільших і найвідоміших свят у Німеччині, який відзначається вже впродовж багатьох століть, і сьогодні існує більш 160 карнавальних товариств, які щоріч організовують традиційні карнавальні святкування. Завжди хороший привід приїхати до Німеччини – карнавал. Традиція святкування карнавалу дуже давня. Період святкування в основному припадає від початку лютого до початку березня. Дата карнавалу щорічно міняється, адже вона залежить від початку Великого посту. В період карнавалу можна побачите німців такими як ніколи – веселими, смішними, тематично одягненими в яскраві карнавальні костюми.

Під час зустрічі присутні також дізнались багато про весну та її ознаки, про інші весняні свята та традиції Німеччини (Ostern). Великдень у Німеччині вважається одним із найважливіших християнських свят поруч із Різдвом; в Німеччині воно має свої традиції та особливості, з чим і познайомились всі на засіданні гуртка.

Для створення весняної атмосфери в аудиторії лунали музичні композиції Антоніо Вівальді «Пори року. Весна» та Фридеріка Шопена «Вальс весни» з відео-презентаціями весняних пейзажів; німецьких пісень («Es ist Frühling, wieder Frühling…», «Frühlingszeit», «Alle Vögel sind schon da») та сучасних поп-виконавців (Наміка, «Lieblingsmensch»; «Die erste Träne fällt…»).

Переглядів: 621 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
1   [Материал]
Дане повідомлення розміщено тут за допомогою XRumer + XEvil 4.0
XEvil 4.0 - революційне додаток, здатне обходити практично будь-яку антибот-захист.
Розпізнавання капчи Google (ReCaptcha-1, ReCaptcha-2), Facebook, Yandex, VKontakte, Captcha Com і понад 8400 тисяч інших типів!

Ви читаєте це - значить, це працює! wink
Подробиці на офіційному сайті XEvil.Net, є безкоштовна демо-версія.

Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: