19:23
“Think English”

Справжній лідер бере відповідальність за усе, що коїться у його житті. Він не боїться наслідків чи провалу. Треба усвідомлювати можливість невдачі, але ніколи не боятися йти на ризик. Лише так можна загартувати себе і стати лідером.

Мартинюк Олександр гр.Т-12

14 березня 2018 року відбулося відкрите засідання гуртка з англійської мови “Think English”, керівник гуртка викладач англійської мови Кощук В.М.

Темою зустрічі була «Лідер у тобі» згідно плану засідань. Сьогодення потребує молодь, який властиві ініціативність, здатність до свідомого, самостійного вибору, розвинене почуття власної гідності, здатність до особистісного самовдосконалення. Саме такі молоді люди зможуть брати продуктивну участь у розбудові суспільства. Для того, щоб бути успішним в інформаційному суспільстві, необхідно володіти цілою низкою лідерських компетенцій: управлінням своїм мисленням, почуттями, поведінкою, впливом на інших людей, вмінням приймати рішення тощо.

Отже під час проведення командної гри студенти-гуртківці вчилися визначати свій рівень прояву лідерських якостей, тренували свої вміння презентувати себе та свою роботу, відпрацьовували ораторські здібності. Шляхом проведення змагання гуртківці формували команди «Нове покоління» та «Команда королів», представляли назву, девіз та учасників команд, а також виконували конкурсні завдання, що стимулюють до пошуку свого розуміння лідерства та вміння застосовувати свої лідерські якості у навчанні та майбутній професійній діяльності

Переглядів: 687 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: