08:31
«Тайм-менеджмент»

Величезна кількість завдань, безлад на робочому столі, зриви строків проектів, стрес і напруга, а часом навпаки – суцільна рутина і нудьга... Здається, що все це – невід’ємні супутники наших трудових буднів. А наприкінці дня, перед сном, чомусь часто виникає враження, що зробити найголовніше ми і не встигли, забули про щось важливе. Нерідко так воно і є – для безлічі людей.

Але, зробити роботу більш впорядкованою, гармонійною, навіть цікавішою можливо! Для цього існує тайм-менеджмент. Наявність плану з розстановкою пріоритетів і правильний підхід до виконання завдань допоможуть вам у щоденних справах не втратити головного, встигнути зробити саме те, що приведе до необхідного результату, і при цьому сприятиме вашому гарному самопочуттю.

21 лютого в рамках проведення декадника циклової комісії «Економіка» для студентів груп Тс-21, Тс-41 та Т-43, викладачем Черначук О.О. було організовано тренінг з особистісного розвитку на тему «Тайм-менеджмент». Для проведення тренінгу були запрошені спеціалісти Студії психологічного розвитку «Brain». Під час спілкування, студенти мали можливість переконатися в необхідності планування свого власного часу. Брали участь у вправах, які спрямовані на вміння досягати поставлених цілей та отримали новий цікавий досвід.

Переглядів: 40 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: