15:54
Свято Останнього дзвоника в коледжі

На початку квітня, коли розпускаються бруньки на деревах і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас довгоочікуване свято Останнього дзвоника, свято, якого немає в жодному з календарів, але якого в коледжі всі чекають з нетерпінням, радістю та водночас і сумом. І це не дивно, адже студентам є чому радіти: в цей день четвертокурсники символічно прощаються з заняттями в коледжі та водночас й розуміють, що попереду відповідальна пора останньої екзаменаційної сесії, переддипломної практики, написання та захисту дипломних проектів.

І цього року, на початку весни, 4 квітня у вестибюлі коледжу відбулось свято Останнього дзвоника. Скільки в ньому спогадів, мрій і сподівань, радості і смутку, світлої печалі… Які ніжні почуття охоплюють душу! Та в цьому святі зустрічаються біль розлуки і світлі надії, сум прощання і радість зустрічі з майбутнім.

По старій добрій традиції перше слово для привітання випускників коледжу із закінченням теоретичного курсу надали директорові РАТК НУВГП – Маруничу Олександру Петровичу, який висловив щирі слова привітання студентів четвертого курсу та побажав їм успіхів в подальшому навчанні та їх професійній діяльності.

До привітань приєднались також і завідуючі відділеннями – Шевченко Оксана Володимирівна та Бараболя Валентин Федорович, які звернулись до студентів-випускників як до людей, які будуватимуть майбутнє нашої країни, від яких залежить, якою стане Україна.

До студентів з теплими словами привітань звернулись і класні керівники випускних груп – Кушпель Віктор Костянтинович (класний керівник гр. Т-42), Кулаківська Вікторія Василівна (класний керівник гр. Ес-41) та Сачук Михайло Леонтійович (класний керівник гр. Тс-42), які побажали всім оптимізму, натхнення та наполегливості у досягненні поставленої мети.

Зі словами вдячності адміністрації та викладачам коледжу звернулись і старости випускних груп – Денисюк Юлія (гр. Мп-41) та Невмержицький Максим (гр. Т-41). А на закінчення урочистої події всі старости груп четвертого курсу натиснули кнопку дзвоника, та для всіх випускників пролунав символічний останній дзвінок в коледжі як прощання з заняттями.

Цього навчального року також започатковано чудову традицію, яка, сподіваємось, існуватиме й надалі: студенти випускних груп на згадку про себе висаджують біля будівлі коледжу, як символ пам’яті та відродження, молоді дерева, які довго милуватимуть очі всім працівникам і студентам коледжу.

 

Більше фото на сторінці коледжу у Фейсбук

Переглядів: 1075 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: