11:22
Святкування дня студента в коледжі

День студента-2015

Дата 17 вересня завжди викликає у студентів позитивні емоції, адже- це День студента! Свято молодості, свято всіх, хто є чи був студентом і з ностальгією згадує роки студентського життя.

Напередодні свята та безпосередньо на День студента в коледжі проходили дні студентського самоврядування.  Студентська рада перебрала на себе повноваження адміністрації коледжу та із завзяттям взялася то роботи. Студентська адміністрація провела перевірку стану навчальної діяльності, виконання завдань практичного навчання, вирішувалися різноманітні питання забезпечення належних  умов  життєдіяльності - від прибирання території коледжу до впорядкування баскетбольного майданчика.

Особливе зацікавлення студентів викликала благодійна акція «Святий Миколай, до кожної дитини завітай!», метою якої було зібрати кошти для придбання подарунків дітям-сирота, адже  зимові свята «не за горами». Відбувся розіграш оригінальних лотерейних лотів, наданих членами адміністрації, викладачами, керівництвом їдальні та буфету. Часу великої перерви виявилося насправді мало- бажаючих взяти участь в лотереї було чималенько!

Після дзвінка на першу пару, на вході у коледж, представники студентської адміністрації зустрічали тих, хто має негарну звичку запізнюватися на заняття. Виховна робота проводилася з гумором: з нагоди свята студенти отримували в подарунок цукерку,а за запізнення- різочку як нагадування про те, що святий Миколай любить дисциплінованих студентів

В актовій залі відбувся урочистий святковий концерт, під час якого було оголошено переможців у щорічному конкурсі «Студент року», заслухано звіт  студентської адміністрації про виконану роботу за час днів самоврядування, нагороджено переможців оглядів-конкурсів художніх композицій, художньої самодіяльності, турніру з кульової стрільби, змагань з арм-спорту, огляду-конкурсу на кращу кімнату гуртожитку тощо. Вітання всім присутнім студентам прозвучали як від творчого колективу художньої самодіяльності, так і від викладачів, які виконали жартівливу пісню про студентів коледжу. 

 

 

 

 

 

По завершенні святкування, під час зустрічі студентського активу з директором коледжу, відбулося обговорення нагальних питань студентського життя. 

Переглядів: 888 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: