08:54
«СУЧАСНА ТИПОЛОГІЯ ОСОБИСТОСТІ – ДІСK»

«Усі ми прагнемо досягти успіхів і мати щасливе, гармонійне життя. На цьому шляху нам у нагоді стануть знання про характер своєї особистості…»

09 жовтня 2019 року у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся семінар-практикум «Сучасна типологія особистості – ДІСK» для практичних психологів та соціальних педагогів, який організували і підготували Громадська організація «Асоціація практичних психологів Рівненської області» спільно з громадською організацією «Носителі миру». У семінарі активну участь взяла наш практичний психолог, Галушко Олена Василівна.

Семінар-практикум був спрямований на актуальність у роботі психологічної служби з дітьми підліткового та молодшого юнацького віку, педагогічними працівниками та батьками.

Ведуча семінару – Грицюта Оксана Федорівна, голова громадської організації «Носителі миру», психолог, психотерапевт за методом «символ драма», співавтор школи тренерів «DVІЖ», тренер навчальних проектів надала нову змістовну, цікаву інформацію.

У процесі роботи відбулося ознайомлення із новітньою типологією, яка була розроблена для бізнесменів США і актуальна вже упродовж 35 років. А в програмі учасники семінару-практикуму опрацювали теоретичні та практичні аспекти:

- розуміння себе, своїх сильних і слабких сторін;
- розуміння і вміння опиратися на сильні сторони інших;
- розуміння стилів спілкування, відпочинку та праці різних особистостей;
- розуміння якостей характеру та тенденцій поведінки;
- розуміння відношення до фінансів;
- розуміння поведінки у стані конфлікту та стресу;
- розуміння поведінки в подружньому житті.

Учасники мали можливість пройти самодіагностику та визначити свою приналежність до одного з типів особистості:
Д – домінуючий; І – ініціативний; С – стабільний; К – кропіткий
Завершальним етапом семінару-практикуму було забезпечення роздатковим матеріалом (методичними посібниками) та отримання спільних сертифікатів ГО «Асоціація практичних психологів Рівненської області» та громадської організації «Носителі миру».

 

Переглядів: 191 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: