16:32
«Студентська весна – 2019». РАТК – перший серед кращих!

17 квітня в актовій залі НУВГП відбувся завершальний етап фестивалю студентської творчості НУВГП «Студентська весна-2019» - гала-концерт, на якому були представлені кращі номери художніх програм творчих колективів університету та його структурних підрозділів. Від нашого коледжу було представлено два художніх номери: оригінальний музично-ритмічний номер у виконанні Владислава Стасюка та Журика Володимира, і український народний танець «Гопак» у виконанні Чуба Івана, Рудика Дмитра та Кушнірука Владислава.

Довгоочікуваним моментом для учасників творчих команд стало нагородження переможців фестивалю.

Цьогоріч організатори фестивалю відзначили цілим рядом призових місць наших студентів. Зокрема, ми здобули такі відзнаки: дипломами I ступеня нагороджені Філіпов Рулан та Гомонець Михайло в номінації «stend-up», творчий колектив в номінації «Кіномистецтво», скетч-дует «Непара» в номінації «КВН», Рудяк Олександр в номінації «Соліст-вокаліст», Владислав Стасюк та Журик Володимир в номінації «Оригінальний жанр», творчий колектив коледжу в номінації «Вокальний ансамбль» та в номінації «Народна хореографія»; диплом II ступеня здобув творчий колектив коледжу в номінації «Хореографія»; диплом III ступеня отримав Гуменюк Олександр в номінації «Художнє читання».

Кульмінацією церемонії нагородження стало оголошення призерів фестивалю серед команд-учасниць творчого змагання. І ось прозвучали такі хвилюючі і радісні для нас слова: «Дипломом I ступеня в конкурсі «Студентська весна 2019» серед коледжів НУВГП нагороджується команда Рівненського автотранспортного коледжу!».

Другий рік поспіль, в нелегкій конкуренції з іншими колективами, наша команда досягає беззаперечного успіху! Він став можливим завдяки самовідданій праці наших студентів та їхніх творчих наставників, а особливо культорганізатора коледжу Горкавої Анни.

Вітаємо наших переможців і бажаємо нових вражаючих творчих здобутків!

Переглядів: 129 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: