16:07
Студенти на екскурсії у військовій частині

У сучасному суспільстві військово-патріотичне виховання молоді є не лише одним із важливих напрямків у навчально-виховному процесі, в сучасних політичних умовах воно стало пріоритетним. Сьогодні це питання є особливо актуальним, адже на сході нашої Батьківщини уже який час поспіль проводиться антитерористична операція, у котрій активну участь беруть військовослужбовці 55-го окремого лінійно-вузлового полку зв’язку оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України що має 75 річну історію. Проведення інформаційно-показових заходів з метою військово-патріотичного виховання студентської молоді вже стало доброю традицією для військовослужбовців частини А1671.

5 липня 1941 року — на базі армійського 675-го окремого батальйону зв'язку було сформовано 55-й окремий полк зв'язку. Пункт формування — селище Козаки Єлецького району Орловської області. Під час Другої світової війни полк забезпечував зв'язком частини 13-ї Армії.

У післявоєнні роки особовий склад 55-го окремого полку зв'язку виконував свої завдання за призначенням під час аварії на Чорнобильській АЕС та під час проходження служби в республіці Афганістан.

23 грудня 1991 року — 55-й окремий полк зв'язку першим серед військових формувань колишнього СРСР, що дислокувались на території України, склав присягу на вірність українському народові.

Військовослужбовці 55-го окремого полку зв'язку приймали участь у миротворчих операціях в Ліберії, Сьера-Леоне, Лівані, Іраку, ДРК та Косово.

13 жовтня 2016 року у пункті постійної дислокації цієї частини студентам вищих навальних закладів м. Рівного були продемонстровані основні елементи загальновійськової підготовки, організація побуту військовослужбовців, їх матеріальне забезпечення.

Студенти групи Т-12 під керівництвом викладача «Захисту Вітчизни» Маркевича І.І. також були безпосередніми учасниками цього заходу.

На території військової частини нас зустріло командування військової частини.

Екскурсія для студентів проходила по таких маршрутах: клуб, кімната бойової слави полку зв’язку, місця для демонстрації бойової техніки, зброї та екіпіровки, спортзал, їдальня для солдат, медпункт. Юнаки ознайомились з основними зразками стрілецької зброї та військової техніки. Студенти мали можливість поміряти бронежилет, каску, розібрати та зібрати АК та ПМ. Також студенти ознайомилися з мобільним пунктом зв’язку на базі БТР-70. У спортзалі юнакам були продемонстровані комплекси рукопашного бою зі зброєю і без. В їдальні офіцер служби тилу продемонстрував основні види спорядження та забезпечення.

В кімната бойової слави студенти ознайомилися з історією полку та побачили засоби зв’язку що були на озброєнні з перших днів існування військової частини.

У медпункті медична сестра розповіла про правила надання першої допомоги при переломах та пораненнях.

Після проведення заходу студенти подякували військовослужбовцям за цікаву екскурсію.

Переглядів: 660 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: