***

Меню сайту
Категорії розділу
Спортивне життя [29]
Бібліотека [63]
АТО [24]
Класному керівнику [1]
Обласні методичні об'єднання [19]
ЗНО [15]
ЗНО 2019 [2]
Форма входу
Поділитись у:
Офіційні сайти
Пошук
Календар
«  Липень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2012 » Липень » 20 » Списки груп абітурієнтів на основі 9 класів
17:03
Списки груп абітурієнтів на основі 9 класів
Спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» 9 кл.
Група № 1
1. Гарах Олександр Юрійович
2. Янович Ігор Васильович
3. Чернюк Олег Юрійович
4. Харковець Леонід Леонідович
5. Хоменко Олександр Сергійович
6. Кравчук Максим Анатолійович
7. Січкарук Дмитро Сергійович
8. Шуригін Олексій Валерійович
9. Янченко Вадим Олександрович
10. Примачок Юрій Романович
11. Пантелюх Роман Михайлович
12. Ляшук Максим Сергійович
13. Свінцицький Павло Олегович
14. Букай Сергій В’ячеславович
15. Свінцицький Ігор Олегович
16. Охремчук Олег Анатолійович
17. Примачок Станіслав Васильович
18. Случук Анатолій Володимирович
19. Годжал Дмитро Анатолійович
20. Герасімчук Андрій Сергійович
21. Медвідь Тарас Васильович
22. Ільїн Сергій Вікторович
23. Діденко Антон Ігорович
24. Гордійчук Микола Петрович
25. Кілієвич Михайло Васильович
26. Пилипчук Іван Миколайович
27. Вознюк Андрій Олегович
28. Бурда Назар Леонідович
 
Спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» 9 кл.
Група № 2
1. Блищик Сергій Вікторович
2. Берестов Олександр Миколайович
3. Хименко Максим Юрійович
4. Мацько Микола Андрійович
5. Проневич Микола Валентинович
6. Максимчук Юрій Олександрович
7. Іванов Андрій Олександрович
8. Крижов Олексій Олександрович
9. Кучерук Василь Сергійович
10. Кушнірук Юрій Олександрович
11. Нікітюк Роман Володимирович
12. Шанько Іван Олегович
13. Марчук Павло Миколайович
14. Утюж Олексій Валерійович
15. Журавель Василь Анатолійович
16. Воловчук Катерина Миколаївна
17. Боровець Антон Юрійович
18. Лобащук Сергій Олександрович
19. Якущенко Петро Михайлович
20. Кирилюк Дмитро Юрійович
21. Дрозд Микола Петрович
22. Вікторчук Олександр Анатолійович
23. Кондратюк Богдан Юрійович
24. Шаранкевич Олександр Михайлович
25. Фомін Михайло Сергійович
26. Козачок Олексій Юрійович
27. Прос Олександр Петрович
28. Сіньков Андрій Ігорович
 
Спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» 9 кл.
Група № 3
1. Малеванчук Назар Іванович
2. Лисак Андрій Ігорович
3. Сірук Богдан Миколайович
4. Цвик Едуард Русланович
5. Созонюк Станіслав Сергійович
6. Стецюк Олексій Володимирович
7. Миронюк Сергій Васильович
8. Горланов Станіслав Сергійович
9. Рибачук Іван Володимирович
10. Полетко Іван Ігорович
11. Стахнюк Антоній Володимирович
12. Яремчук Андрій Михайлович
13. Харченко Владислав Ігорович
14. Шемедюк Олександр Леонідович
15. Поліщук Вадим Русланович
16. Ягущин Сергій Романович
17. Гайченя Віталій Володимирович
18. Мальчевський Андрій Русланович
19. Лукащук Сергій Васильович
20. Федорчук Олександр Петрович
21. Рудковський Олександр Сергійович
22. Оленюк Євгеній Юрійович
23. Боришкевич Дмитро Ігорович
24. Хупавцев Віталій Андрійович
25. Хурс Андрій Сергійович
26. Мазурок Дмитро Анатолійович
27. Усік Роман Павлович
28. Король Микола Миколайович
 
Спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» 9 кл.
Група № 4
1. Пуліковський Владислав Олександрович
2. Солонько Роман Вікторович
3. Гончарук Володимир Миколайович
4. Добродій Олександр Степанович
5. Колосок Ярослав Борисович
6. Кирилюк Андрій Юрійович
7. Зайцев Сергій Володимирович
8. Жигула Денис Анатолійович
9. Денисюк Ігор Сергійович
10. Сорока Владислав Миколайович
11. Братійчук Віталій Борисович
12. Ціпак Артем Сергійович
13. Максимчук Володимир Васильович
14. Улянчук Олександр Миколайович
15. Грановський Петро Васильович
16. Глобін Валерій Петрович
17. Гапонюк Максим Олегович
18. Макаришин Вячеслав Іванович
19. Прокопчук Ярослав Іванович
20. Адамюк Вадим Вікторович
21. Плонський Олександр Вікторович
22. Позняк Микола Вадимович
23. Буць Сергій Михайлович
24. Стецюк Тарас Олександрович
25. Олійник Дмитро Олександрович
26. Соколов Дмитро Андрійович
27. Крисюк Сергій Іванович
28. Хомишак Владислав Андрійович
 
Спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» 9 кл.
Група № 5
1. Степанюк Андрій Вікторович
2. Мулик Віктор Вікторович
3. Осауленко Дмитро Ігорович
4. Тинщук Артем Павлович
5. Матвієнко Володимир Вікторович
6. Яремчук Олександр Васильович
7. Федас Павло Анатолійович
8. Лисенко Юрій Михайлович
9. Осіпчук Дмитро В’ячеславович
10. Семенюк Олег Євгенійович
11. Рудич Віктор Вікторович
12. Петрук Микола Сергійович
13. Фарина Дмитро Ігорович
14. Фіщук Олексій Олегович
15. Олійник Павло Ігорович
16. Лісовий Олексій
17. Лобай Микола Володимирович
18. Хомич Владислав Юрійович
19. Лопачук Роман Юрійович
20. Семенюк Сергій Миколайович
21. Філінюк Михайло Петрович
22. Климук Андрій Анатолійович
23. Васильчук Віталій Володимирович
24. Харламов Владислав Олександрович
25. Шевчук Юрій Олегович
26. Матчук Григорій Анатолійович
27. Загоруйко Юрій Анатолійович
28. Кужель Віталій Петрович
 
Спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» 9 кл.
Група № 6
1. Мельник Олег Миколайович
2. Кантоніст Давид Петрович
3. Котигорох Дмитро Вікторович
4. Друзь Богдан Васильович
5. Моцаренко Олександр Анатолійович
6. Столярчук Олег Миколайович
7. Китюшко Михайло Валерійович
8. Король Ірина Олегівна
9. Кушнір Володимир Васильович
10. Матищук Назарій Сергійович
11. Гордійчук Олександр Юрійович
12. Галицький Олексій Русланович
13. Форостовський Олег Анатолійович
14. Паращук Олександр Валерійович
15. Правник Тарас Миколайович
16. Телиця Владислав Олегович
17. Прокопчук Дмитро Олександрович
18. Зима Максим Олександрович
19. Сафанюк Дмитро Олександрович
20. Сінчук Олександр Сергійович
21. Друкачук Микола Ігорович
22. Томащук Ігор Русланович
23. Винокур Володимир Анатолійович
24. Форманчук Дмитро Олександрович
25. Мосійчук Володимир Володимирович
26. Момотюк Дмитро Володимирович
27. Супрунець Сергій Святославович
28. Власюк Юрій Васильович
 
Спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» 9 кл.
Група № 7
1. Піддубний Андрій Петрович
2. Хома Павло Михайлович
3. Петрук Іван Леонідович
4. Лелюх Роман Олександрович
5. Клімчук Михайло Сергійович
6. Михайлов Михайло Сергійович
7. Громадко Євгеній Андрійович
8. Перетятко Андрій Віталійович
9. Бондарчук Олександр Петрович
10. Богачук Петро Вікторович
11. Дацюк Олександр Ярославович
12. Голуб Андрій Петрович
13. Маринюк Володимир Володимирович
14. Чубай Богдан Юрійович
15. Кравчук Юрій Ігорович
16. Василець В’ячеслав Юрійович
17. Оверчук Дмитро Романович
18. Керенський Олександр Євгенович
19. Пінчук Федір Федорович
20. Андрійчук Володимир Іванович
21. Закотій Вадим Олександрович
22. Тимощук Іван Геннадійович
23. Матьовка Юрій Юрійович
24. Іщук Олексій Олексійович
25. Барановський Олександр Юрійович
26. Ковтунович Дмитро Васильович
27. Невірковець Дмитро Андрійович
28. Красун Юрій Сергійович
 
Спеціальність «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» 9 кл.
Група № 8
1. Лисанець Михайло Васильович
2. Пелех Андрій Ігорович
3. Тимощук Роман Вікторович
4. Голюх Андрій Костянтинович
5. Лехкобит Сергій Адамович
6. Жинський Олексій Олександрович
7. Білецький Петро Іванович
8. Ковальчук Роман Сергійович
9. Сьомак Андрій Васильович
10. Данилюк Богдан Мирославович
11. Мартинюк Роман Валерійович
12. Бойко Назарій Станіславович
13. Чернецький Олександр Ігорович
14. Бовталюк Богдан Васильович
15. Кучечук Владислав Васильович
16. Мельник Олександр Валентинович
17. Денищук Максим Русланович
18. Погорілий Владислав Юрійович
19. Колеснік Вадим Іванович
20. Лазарчук Святослав Миколайович
21. Дідух Максим Віталійович
22. Онофрійчук Владислав Володимирович
23. Ковальчук Іван Володимирович
Переглядів: 1775 | Додав: NikM | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *:

Рівненський автотранспортний коледж НУВГП 2018