09:23
«Сходинки до успіху»

…Для більшості з нас успіх – це якісь досягнення. Для багатьох успіх – це не досягнення, а визнання й оплески. Для інших – це не кінцева мета, а рух до неї, коли сам шлях приносить задоволення та дарує відчуття успіху: такі люди цінують процес більше, ніж нагороду…

06 листопада 2019 року для студентів нового набору в гуртожитку № 2 проведено практичним психологом, Оленою Василівною, та вихователем, Ларисою Корніївною, ресурсне заняття «Сходинки до успіху».

Студенти охоче взяли активну участь у проведенні заняття, були щирими та наполегливими, аналізували свої досягнення і виконували різні завдання.

Про успіх ми звичайно говоримо тоді, коли бачимо сяючі очі переможців спортивних баталій чи щасливі обличчя тих, хто отримав певні нагороди чи заохочення.

А чи можна вважати успіхом лотерейний виграш? Ні, це щасливий випадок, а не успіх. Ми не будемо говорити про легкий успіх, єдиною запорукою якого є простий збіг обставин чи наявність виняткових здібностей.

Успіх, про який сьогодні йтиметься, - це ті перемоги, що ми досягаємо завдяки особистим зусиллям.

Кожен хоче чогось досягти у житті, щоб мати можливість пишатися собою. Чому ж одному це вдається, а іншому – ні? Адже людина має реальні можливості керувати власним життям, розширювати межі власного «Я», почуватися впевнено. Життєва мета людини спрямована на досягнення добра, щастя, успіху.

Отже, успіх приходить лише до того, хто його прагне, хто вміє максимально використати все найкраще із власних внутрішніх ресурсів. Не чекайте, що хтось відкриє вас, відкрийте себе самі, скажіть собі: «Я хочу, я можу, я зроблю!». Щастя й успіх у ваших руках!!!

Переглядів: 38 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: