12:28
Щорічна виставка-конкурс

Процеси, що відбуваються в суспільстві, вимагають від кожної людини мобільності та гнучкості, вміння знаходити ефективні шляхи вирішення задач, які ставить життя. Молодий спеціаліст повинен мати значний запас знань, великий творчий та інтелектуальний потенціал, бути носієм гуманних поглядів і переконань. Сучасний фахівець повинен не тільки володіти певною сумою спеціальних знань і професійних умінь, а й уміти самостійно підвищувати свій фаховий рівень, працювати творчо, з ініціативою, знати проблеми суспільства та активно включатися в їх вирішення.

Вирішенню складних задач, які сьогодні ставить життя, сприяє залучення студентів до гурткової роботи. Тут вони розвивають свої професійні вміння та навички, вчаться мислити творчо, розв’язувати практичні завдання.

Уже традиційно в коледжі проводиться виставка-конкурс гурткової роботи. Цьогоріч, 11 та 12 березня у переддень Дня відкритих дверей, в читальному залі коледжу було багатолюдно та гамірно. Всі бажаючі знайомилися з виставкою результатів гурткової роботи, що проводилася протягом року.

Головною метою виставки-конкурсу є підведення підсумків науково-методичної роботи викладачів та їх практичної діяльності, залучення студентів до творчої, науково-дослідницької роботи.

Предметні комісії коледжу демонстрували результати роботи гуртків технічної творчості та предметних гуртків. На виставку були подані різні доробки гуртківців. Це моделі, стенди, плакати, буклети та реферати, презентації та доповіді, розроблені навчальні проекти. Експонати виставки були презентовані студентами-гуртківцями, які гарно справилися зі своїм завданням.

За результатами огляду-конкурсу переможцями серед гуртків технічної творчості стали:

  • І місце – керівник гуртка Сачук М.Л.
  • ІІ місце – розділили: керівники гуртків Бабік В.С. та Приймачок О.В.
  • ІІІ місце – Черначук О.О.

Найскладніше виявилося визначити переможців серед предметних гуртків. Всі продемонстровані роботи були креативними, цікавими та вартими найвищої кількості балів. Тому комісія вирішила розділити місця між предметними комісіями таким чином:

  • І місце – предметна комісія природничо-математичних дисциплін, голова Сарахман Л.С.
  • ІІ місце – предметна комісія філологічних дисциплін, голова Жданюк Т.Б.
  • ІІІ місце – предметна комісія соціально-гуманітарних дисциплін, голова Ніколайчук О.С.

Хочеться відмітити творчі доробки гуртківців та їх керівників, що проявили креативність і неабиякий смак, але не потрапили до лав переможців та подякувати усім за пророблену роботу.

Переглядів: 168 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: