15:36
Шевченківські свята

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам’ятає і шанує людство. До них належить й ім’я великого українського поета, художника Т.Г.Шевченка .Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові.

Тарас Шевченко – символ честі, правди і безстрашності, великої любові до людини. Вся творчість великого Кобзаря зігріта гарячою любов’ю до Батьківщини, прийнята священною ненавистю до ворогів і гнобителів народу. Його думи, його пісні, його полум’яний гнів, його боротьба за світлу долю трудового люду були думами, піснями, гнівом і боротьбою мільйонів. Поезію Шевченка люблять усі народи. Поет, який віддав усі свої сили боротьбі за визволення рідної України від соціального і національного гніту, виражав прагнення і сподівання всіх народів , всіх прогресивних людей світу.

У багатьох оселях наших земляків сьогодні можна побачити портрет Шевченка, заквітчаний вишитим рушником. А на столі, поряд із хлібом, лежить книга його поезій – «Кобзар».

В дні Шевченківських свят бібліотекарі коледжу запрошують всіх бажаючих в читальну залу до перегляду експозиції « Шевченківська світлиця».

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 678 | Додав: bibliotekaratk | Рейтинг: 4.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: