09:26
«Секрети успіху».

«Про успіх ми говоримо здебільшого тоді, коли бачимо сяючі очі переможців спортивних змагань та щасливі обличчя тих, хто здобув численні нагороди на різноманітних конкурсах. Цей перелік можна продовжувати. А чи назвемо ми успіхом лотерейний виграш? Мабуть, це просто щасливий випадок, але не успіх…»

 

09 вересня у гуртожитку № 2 для студентів-першокурсників було проведено заняття на з елементами тренінгу на тему: «Секрети успіху».

Мета тренінгу полягала в тому, щоб сприяти формуванню в студентів свідомого й відповідального ставлення до своїх обов’язків, вчинків, власного життя та активної життєвої позиції.

Психолог коледжу, Олена Василівна, запросила на заняття вихователя гуртожитку №2 Ларису Корніївну  і гостя Петра Анатолійовича – лектора-консультанта Християнського консультаційного центру «Надія» з промовою та презентацією про збереження здорового способу життя.

Лариса Корніївна на занятті розповіла студентам про правила внутрішнього розпорядку, їх дотримання; розширила кругозір новачкам із питання охорони здоров’я, заохочувала до ведення здорового способу життя.

Проблема здорового способу життя здавна привертала пильну увагу людей і залишається на першому плані. Багато людей втрачають своє здоров’я, не задумуючись про наслідки. Здоров’я потрібне всім.

Прикро, але ситуація зі станом здоров’я населення в Україні з кожним роком погіршується. Від’ємним стало зростання населення, зменшується тривалість життя, підвищується смертність.

Людський організм – найсильніший, найдосконаліший із усіх земних – вимагає до себе постійної уваги. Лікарі давно помітили, що наше фізичне благополуччя багато в чому залежить від нашого ставлення до свого здоров’я. Всі знають із дитинства, що здоров’я потрібно берегти. Але молодь мало цікавиться своїм здоров’ям. Юнаків більше цікавить, як розвинути силу, витривалість, вправність. Дівчат турбує зовнішній вигляд, краса.

            Отже, здоров’я людини залежить:

-на 20% - від стану довкілля;

-на 20% - від генетичної спадковості;

-на 10% - від медичної допомоги;

-на 50% - від способу життя людини.

Олена Василівна продовжила заняття  та відкрила для слухачів секрети успіху.

Інформаційне повідомлення

«Успіх та його складові»

«Сьогодні ми говоритимемо про досягнення успіху завдяки власним зусиллям і старанням. Ми не розглядатимемо так званий легкий успіх, єдиною запорукою досягнення якого є звичайний збіг обставин (найлегший білет на іспиті) чи наявність виняткових здібностей (професійний боксер переміг боксера-початківця).

На підтвердження цього я хочу вам розповісти легенду.

Ваді Натрун – це місце в самісінькому центрі Фівської пустелі в Єгипті, за тисячу миль від води і всього живого, і саме тут росте мигдальне дерево. Жителі цих місць розповідають, що в 346 році старий монах молився у пустелі з одним зі своїх учнів. Він намагався розтлумачити йому, що таке плоди самодисципліни, але учень ніяк не розумів його настанов. Тоді монах взяв свій посох, вирізаний із гілки мигдального дерева, і посадив його в пісок, а потім звернувся до учня: «Поливай цю гілочку, - промовив мудрий монах. – Поливай доти, доки вона не зарясніє плодами, і тоді ти зрозумієш, що я маю на увазі». Криниця була дуже далеко, і кожної ночі, коли в пустелі ставало прохолодно, учень йшов до криниці і приносив у глечику воду. Він робив це щоночі протягом трьох років – за цей час посох проріс і почав плодоносити. І тоді учень приніс зерно мигдалю в найближчий монастир і сказав монахам: «Погляньте на мої плоди самодисципліни».

Отже, успіх визначається  нашим індивідуальним рівнем прагнень. Якщо людина досягає дедалі більше успіхів, то цей рівень підвищується.

Одна з умов нашого успіху полягає в тому, що ми повинні знати, у якій галузі ми можемо досягти успіху й чи володіємо ми для цього відповідними вміннями й навичками.

Наприклад, вам дуже хочеться стати переможцем олімпіади з англійської мови: і відповідними знаннями ви володієте на високому рівні, і прагнення випробувати свої можливості дуже сильне. Отже, що ще потрібно для того, аби досягти успіху в цій сфері?

У цьому випадку психологи радять зобразити для себе схему:

1. Підготовка – мета визначена.

2. Виконання – виконувати.

3. Контроль – не зупинятися на досягнутому.»

Памятка успішної людини

Якщо ти прагнеш досягти успіху, крокуй до нього впевнено:

-повір у себе, у свої можливості й позитивний результат у майбутньому;

-люби те, що робиш, і рухайся крок за кроком уперед;

-створи власну схему для досягнення успіху;

-не зупиняйся на досягнутому – цінуй те, що маєш;

-будь заповзятим;

-усі свої зусилля зосередь на основній меті;

-навчайся працьовитості й наполегливості протягом усього життя;

-умій захоплюватися справою;

-стався до інших так, як би ти хотів, щоб до тебе так ставились.

Ці поради можна вважати формулою успіху.

«Ми самі своєю нестриманістю, своєю безладністю, своїм недбалим ставленням до власного організму зводимо нормальну тривалість життя до значно меншої цифри»

(І. Павлов)

Петро Анатолійович ознайомив та розтлумачив студентам про здоровий спосіб життя, причини і наслідки шкідливих звичок, а особливу увагу зосередив на палінні тютюну з презентацією «Вся правда про паління».

Першокурсники не лишились байдужими від почутого та побаченого, з пильною увагою слухали важливу інформацію, задавали різні питання, а також приймали активну участь у проведенні заняття.

 

Переглядів: 710 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: