08:32
«Психологічна профілактика негативних наслідків небезпечної інформації з Інтернет-простору, що поширюється у студентському середовищі»

«Дубно … Одне із заповідних міст України. Розкинувшись понад Іквою, потопаючи в зеленому оточенні верболозу, воно гордо нагадує про свій сивочолий вік високими мурами середньовічної твердині. В усі історичні часи наше місто перебувало на перехрестях географічних та історико-культурних, завжди було центром духовного життя краю, славилося своїми монастирями. Тому не випадково саме йому судилося стати кузнею справжніх майстрів педагогічної ниви нашої країни…»

19 квітня у Дубенському коледжі РДГУ історично-древнього міста Дубно відбулось обласне методичне об’єднання практичних психологів ВНЗ І-ІІ р.а. Актуальною темою методоб’єднання було «Психологічна профілактика негативних наслідків небезпечної інформації з Інтернет-простору, що поширюється у студентському середовищі».

Учасники методоб’єднання заслухали доповідь «Психологічні аспекти кіберадаптації студентської молоді та проблеми особистої безпеки у Інтернет-середовищі», яку цікаво і змістовно розповідав Добровольський Святослав Григорович, практичний психолог Дубенського коледжу РДГУ.

Після цікавої доповіді учасники на тематичному колі інтерактивного спілкування обговорювали проблеми та обмінювались досвідом з важливого питання.

Далі Святослав Григорович презентував авторську корекційно-розвивальну програму «Психологічна профілактика негативних наслідків небезпечної інформації з Інтернет-простору, що поширюється у студентському середовищі», завдячуючи студентській інтервізійній групі, яка підготувала творчі підходи у вирішенні проблем Інтернет-простору.

Завершальним етапом продуктивної праці методоб’єднання було вручення учасникам сертифікатів та сюрприз для гостей – екскурсія по Дубенському замку.

Всі учасники методоб’єднання висловлюють щирі слова подяки, особливо практичному психологу за креативну ініціативу, колективу і студентам Дубенського коледжу РДГУ за підготовку, гостинність та творчу продуктивну працю!!!

Переглядів: 425 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: