22:51
«Профілактика злочинності серед сучасної молоді»

Загальне зниження рівня життя, неблагополуччя сімей, які з втратою прибутку втрачають і моральні цінності, відсутність нормальних побутових умов – все це призводить до того, що діти вчиняють злочини.

В рамках тижня комісії «Соціально-гуманітарних дисциплін», 22 травня Оленою Василівною Галушко організовано зустріч з інспектором ювенальної превенції Рівненського ВП Олександрою Понкратенко та фахівцем сектору ювенальної пробації м. Рівне Наталією Озарчук.

Працівники поліції провели лекційне заняття з проблемних питань профілактики та протидії злочинності серед студентів коледжу. Під час зустрічі розкривалася інформація стосовно протиправних діянь, які найчастіше вчиняють неповнолітні. Наголошувався вік, з якого настає кримінальна відповідальність, та які наслідки очікуються після отримання судимості.

Також піднімалася тематика «булінгу», яка визначається психологами як цькування, утиск і дискримінація, тобто тривалий процес свідомого жорстокого ставлення (з фізичними або психологічними проявами) з боку дитини або групи дітей по відношенню до іншої дитини.

Студенти зацікавилися даною проблематикою, жваво дискутували з гостями заходу, наводячи приклади, які вони бачили в засобах масової інформації. Через те, що найчастіше діти не знають, як самостійно розв’язати певні проблеми, за допомогою саме таких заходів представники ювенальної пробації та ювенальної превенції намагаються донести до студентів, як потрібно діяти у такій ситуації: не соромитись і звертатись за допомогою до батьків, психологів, викладачів, дзвонити на гарячу лінію за порадою.

Переглядів: 74 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: