11:37
Професія – захисник Батківщини

До коледжу на зустріч зі студентами завітали представники Збройних Сил України – заступник начальника штабу Рівненського зонального відділу Військової служби правопорядку лейтенант Андрій Гунтік та представник 44-ї окремої артилерійської бригади  Павло Павлов. Військовики  розповіли студентам про особливості військової служби своїх підрозділів, про правові та соціальні аспекти проходження військової служби за контрактом.

Як відомо, 44-та окрема артилерійська бригада була сформована в 2014 році з «нуля»  на Яворівському полігоні та в Старичках у період активних боїв на Сході України. Підрозділи 44-ї окремої артилерійської бригади прославилися неординарним бойовим шляхом , участю в боях поблизу населених пунктів Червоний Партизан, Озерянівка, Нелипівка, Артемове, Новгородське, Дзержинськ, Зайцево, Вуглегірськ, Логвінове, Горлівка та інших важливих ділянках. Українська артилерія довела високий рівень ефективності під час захисту напрямків Донецького аеропорту та Дебальцевської операції.
Військова служба правопорядку у Збройних Силах України - спеціальне правоохоронне формування у складі Збройних Сил України, призначене для

забезпечення правопорядку і військової дисципліни серед військовослужбовців Збройних Сил України у місцях дислокації військових частин, у військових навчальних закладах, установах та організаціях, військових містечках, на вулицях і в громадських місцях, для запобігання злочинам, іншим правопорушенням у Збройних Силах України.

Переглядів: 111 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: