12:16
Право у вашому житті

«Права без обов’язків, то сваволя» – говорила Леся Українка

Права людини — це певні можливості, що ґрунтуються на загальнолюдській моралі, та необхідні людині для її існування і розвитку в конкретних історичних умовах. Вони  мають бути загальні та рівні для всіх.

Обов’язки людини – це необхідність дотримуватися певної поведінки, об’єктивно зумовленої конкретно-історичними потребами суспільства, держави, дотримуватись законів України, її Конституції, шанувати її державні символи, сприяти зміцненню її могутності, захищати її, служити в збройних силах України, сумлінно працювати, сплачувати податки і збори, поважати національну гідність інших громадян, їхні законні права і інтереси, піклуватися про виховання дітей, навколишнє середовище, історичні пам’ятки, культурні цінності.

10 грудня 1948 р. Генеральна Асамблея ООН прийняла розроблену Комісією ООН з прав людини Загальну декларацію прав людини. Саме цей день щорічно відзначається у всьому світі як Міжнародний день захисту прав людини.

До Міжнародного свята долучилися і працівники коледжу. Були продемонстровані відео - ролики про права людини, оформлені стенди та книжкова виставка. В гуртожитку №2 викладач Олена Гайка, студенти - члени гуртка «Права», вихователі Довгополюк Л.К. з Милацькою О.О. та працівники бібліотеки провели правову годину «Право у вашому житті».

Тема діалогу: «Твої права, студент. Правова культура молоді». Під час діалогу були проведені: бліц-тур, вікторина, в конвертах були роздані завдання, відповіді на які команди мали дати користуючись Конституцією України, Розділом II. 

Категорія: Бібліотека | Переглядів: 709 | Додав: bibliotekaratk | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: