21:41
Посвята в студенти коледжу

Початок нового навчального року – це особливе свято для кожного, хто вчить і вчиться. Якщо забути про стереотипи та штампи, то це свято змін, свято позитивного розвитку, свято пізнання нового та невідомого, водночас, зі збереженням зв'язку з минулим. Особливо хвилюючим моментом в цей час є Посвята в студенти для першокурсників, перед якими відкриваються нові обрії.  31 серпня у стінах Рівненського автотранспортного коледжу НУВГП відбулась церемонія посвяти першокурсників у студенти.

У зв’язку з Днем жалоби, проголошеним у місті Рівне, за загиблим на війні воїном О.Васюком, урочиста церемонія відбулась без художніх номерів та у стриманих тонах. Ця подія ще раз нагадала всім про те, що в той час, коли ми втішаємося мирним життям на Сході України йде кривава боротьба за майбутнє Батьківщини,а отже - і за наше майбутнє! Будьмо вдячні нашим захисникам за їхню жертву та не марнуймо дорогоцінні миті нашого життя!

Отож, любі студенти,нехай ваша студенська стежина буде сповнена натхненням, радістю, успіхом, хай перед вами відкриваються нові обрії, сповнені найприємніших вражень! У добру путь у країні студентства!!!

 

Переглядів: 976 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
0
1   [Материал]
За цим посиланням можна завантажити оригінали фотографій https://drive.google.com/folderv....sharing

Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: