21:50
«Пиво. Яке воно насправді?»

Незважаючи на той факт, що пиво належить до слабоалкогольних напоїв, надмірне його вживання може викликати залежність, яка загрожує серйозними змінами у всіх системах і органах людини. Такого діагнозу, як “пивний алкоголізм” офіційно не існує. Але Міжнародна класифікації хвороб надає інший діагноз – алкоголізм. Симптоми, перебіг, наслідки та лікування пивного алкоголізму дуже схожі на звичайну алкогольну залежність.

З метою профілактики і запобіганню зловживання «пивного алкоголізму» і спиртними напоями серед студентської молоді, у гуртожитку № 2 відбулася зустріч з лікарем – наркологом, Покезою Тарасом Олеговичем, та представниками громадської організації «Здорова країна», яку організувала практичний психолог, Галушко Олена Василівна.

Тарас Олегович роз’яснював для наших студентів про всю правду і міфи пива, симптоми перебігу, залежності: фізичну і психологічну, а також поділився статистичними даними наркозалежних, які знаходяться на обліку.

Представники громадської організації «Здорова країна» розповідали про про шкідливий вплив тютюнопаління, спиртних напоїв та наркотиків, а ще наводили приклади з свого минулого життя про гіркі наслідки зловживання пива та алкогольних напоїв і закликали нашу молодь до збереження свого здоров’я через «модну тенденцію» – активно займатися спортом!

На жаль, культура, яка «живе» в сучасному суспільстві, досить активно рекламує вживання алкогольних напоїв. Наприклад, телевізійна реклама пива прищеплює нашій свідомості те, що воно доступне й безпечно, не згадуючи при цьому про наслідки. Практично в будь-якому магазині підліток може без проблем придбати пляшку пива і розпити її у громадському місці. І те, і інше є порушенням закону.

Організм підлітка постійно розвивається, саме тому спиртні напої для нього більш шкідливі, ніж для дорослої людини. Особливо небезпечний вплив алкоголю на психіку підлітка, яка ще не сформована до кінця. Надмірне вживання алкоголю призводить до розумової деградації, порушень в емоційно-вольовій сфері. У підлітка знижується розумова активність, з’являються проблеми зі сном, спостерігається постійна втома. Разом з цим підліток стає апатичним до навколишнього світу або ж проявляє агресію до всіх, хто намагається йому допомогти впоратися з алкогольною залежністю.

Життя кожної людини повинно бути яскравим, веселим і насиченим, і в ній немає бути місця алкоголю! Вибір завжди існує і вибирати його Вам!!!

Переглядів: 90 | Додав: Nik1975 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email *:
Все смайлы
Код *: